Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nyíregyházán 20-25 év közötti...

Nyíregyházán 20-25 év közötti lányok van kedvetek ismerkedni egy helyes 30 éves pasival?

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
25 felettiek miért nem, ha te magad is 30 vagy?...
2014. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért, mert én pasi vagyok, én legyek az idősebb, és mert a 20-25 év közötti lányok az én zsánereim. ;)
2014. nov. 2. 00:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy 20 éves lány vagyok, és szerintem rohadtul túl öreg vagy hozzám és a korosztályomhoz.


Keress korban és érettségben magadhoz illő harmincas lányt, ne a fiatalokat hajkurászd. Tipikus harminc éves, de tizennyolc évesekre nyálat csorgató perverz vagy... Ebben az életkorban a családalapításon kellene már gondolkodnod, nem tapasztalatlan húszévesek megk.rásán...


A húsz-huszonöt közötti korosztályról már lecsúsztál. Szánalom vagy, főleg, ha így gyakorikerdesek.hu-n próbálkozol... Internetes társkeresés... Szánalmas.


20/L

2014. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy a te korosztályod már nem a kisfiúkat és a veled egykorú pasikat kedveli, hanem a tőlük idősebb tapasztaltabb férfiakat. Világ életemben mindig a tőlem fiatalabb lányok vonzottak és vonzanak. Tudod miért?! Azért mert, ez a normális, a pasi legyen idősebb a csajtól. Egy 30-as pasasira fel lehet nézni minden téren, viszont a veled egykorú pasikban mi is tetszhet neked? Discó, buli, piálás és hogy minél trendibb legyen a srác?! Mit tud felmutatni egy veled egykorú pasi, elárulod? A nők többsége sokkal érettebb mint a vele egykorú pasik, valószínű többek közt ezért is szeretik az idősebb pasikat, akikre fel tud nézni és biztonságot tud neki adni, ami a te korosztályodról nagyon is nem mondható el. De 1-2 év múlva ez a nézőpontod úgy is meg fog változni. :)
2014. nov. 3. 17:21
 5/5 anonim válasza:
27??? :D
2014. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!