Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehetek még mindig egyedül?

Hogy lehetek még mindig egyedül?

Figyelt kérdés

24 éves leszek,de eddig akikkel összehozott a sors azok vagy orbitálisan nagy k**vák voltak,vagy nem voltak normálisak.Esélyt adtam már mindenféle lánynak.Olyannak is,aki konkrétan ő maga mondta,hogy el nem tudja képzelni,hogy ilyen külsővel mit akarhatok tőle,pedig nem tartom maga valami nagy durranásnak.Fogalmam sincs,hogy hol rontom el.De egyszerűen nem találok egy olyan lányt,akivel érdemes lenne komoly kapcsolatba kezdeni,vagy egyáltalán eljutnánk odáig,hogy bármi is kialakulna.

Se én,sem pedig más nem érti a környezetemben,hogy miért vagyok egyedül még mindig.

24/F


2014. nov. 1. 02:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb te is megtalálod a boldogságot, csak hát még keresned kell.
2014. nov. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Környezetváltozásra lenne szükséged de lássuk be nem vagy túl tehetséges hogy megtehesd.
2014. nov. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ezt egyre nehezebb elhinni és fogalmam sincs,hogy mi a baj velem,vagy hogy hol rontom el.Az ismerőseim közt én vagyok az egyedüli,akinek nincs senkije.
2014. nov. 1. 02:25
 4/9 A kérdező kommentje:
#2:Mi köze van hozzá a tehetséghez és honnan tudod,hogy nekem mihez mennyi tehetségem van?A szakmámhoz értek,jól keresek és ha minden jól megy nem sokára átvesznek a mostaninál jobb helyre,magasabb szinten fogok dolgozni a szakmámban több pénzért.
2014. nov. 1. 02:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Dávid, ne haragudj, de biztos lehetsz benne, hogy a hiba bizony benned van, hogy még egyedül vagy. Mert ha nem így lenne, már lenne valakid.
2014. nov. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Először is ne olyanokkal töltsd az időd, akikre nem vágysz, akik nem tetszenek. Keress olyanokat, akik a legjobb barátaid lehetnek, vonzó a külsejük és közülük válassz!
2014. nov. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát ugyanígy vagyok már randizni sincs kedvem senkivel

21L

2014. nov. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is így vagyok
2014. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg már magasról teszek az egészbe. Túl sok energiát fektettem olyan dologba, amiért más a kisujját se mozdítja.. eredménytelenül. Ezek után szenvedjen meg bizonygasson az akinek 2 anyja van!
2014. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!