Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális ismerkedős/társkereső...

Normális ismerkedős/társkereső oldalak? 20/L

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ahol sok fiatal van és vannak köztük normálisabbak is akik nem csak unalomból regisztráltak. Pozitív/negatív tapasztalatokat ezzel kapcsolatban szívesen hallgatok én még nem próbáltam. :)
2014. nov. 1. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha találtál egyet szólj nekem is ;)
2014. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hülyék mindenhol vannak és milyen fiú regisztrál csak unalomból. egonövelésnek kinézem a csajoknál akik baxnak írni badoon, de fiúk azért regisztrálnak mert 1 dugni akarnak, 2 kapcsolatot szeretnének.
2014. nov. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyet latod en sem tudok..:/
2014. nov. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ilyen oldal nincs szerintem. :) Minden társkeresőn nagyon sok az olyan pasi, akinek csak egy éjszaka kell. Főleg az olyan fiatal korosztályt szeretnék megkapni, mint te.

Ráadásul ezek az oldalak általában fizetősek, vagy nem tudsz levelet írni előfizetés nélkül, vagy nem tudnak rá válaszolni, stb.

De pl a randivonalon.hu-n vannak normális egyedek azért. Bár nőként egyből le fog támadni minden hím. :)


28F

2014. nov. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20 éves lányként mi az Istennek neked társkereső?
2014. nov. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*randivonal.hu-n
2014. nov. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mert kövér.
2014. nov. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
gyakorikérdések.hu
2014. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ha ismerkedi szeretnél inkább írj nekem :) 20/F és hogy a kérdésre is válaszoljak: ha netes ismerkedésre szánod el magak akkor a facebook-kal lehet jobban járnál mint az ilyen "ingyenes" társkereső oldalakkal. De ez csak egy vélemény. :)
2014. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a love.hu-n ismertem meg a párom...

Rengeteg nem normális van, aki ismeretlenül sérteget, ajánlatokat tesz stb, de találkoztam ott normálisokkal is :)

20/L

2014. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!