Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak még itt helyes, kedves...

Vannak még itt helyes, kedves srácok, akik tisztelik a lányokat, és komolyabb kapcsolatra vágynak?

Figyelt kérdés
20 év alattiak, Tolna-Baranya megye körüliek írjatok:)
2014. nov. 1. 15:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha jól látom, indul a délután matiné....
2014. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 DanteSparda ***** válasza:
szerintem csak 20 év felett vannak ilyen fiúk 20 év alatt ne is reménykedj azok még éretlenek
2014. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Helyes, kedves, aki komoly kapcsolatra vágyok... Mondd csak, drágám, te is tökéletes vagy, hogy ilyet akarj?
2014. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 DanteSparda ***** válasza:
én helyes kedves vagyok és komoly kapcsolatra vágyom de 24 vagyok
2014. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nagyjából megvan, amit írtál és még pár napig 20 év alatti vagyok, sőt még Tolna megyei is.

Csak komoly kapcsolatot tuti nem neten fogok keresni.

2014. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Szerintem azok a tulajdonságok, melyeket leírtam, majdnem minden srácban meg kéne, hogy legyenek.

A helyesre nem azt értem, hogy legyen egy adonisz, hanem hogy csak adjon a külsőre, és önmagához képest jól nézzen ki:)

Van akinek tetszek, van akinek nem, aki kedves velem, azzal kedves vagyok, tisztelem a srácokat, komolyabb kapcsolatra vágyom:)

2014. nov. 1. 15:23
 7/23 Buford Tannen ***** válasza:

Jelen!

18f

Mondjuk engem senki sem vesz észre...

2014. nov. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én?:D:D:D 15f
2014. nov. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van bennetek mit tisztelni. Bunkók vagytok, flegmák, felszínesek, lusták, egoisták, műveletlenek, ostobák. Tisztelet az elenyésző kivételnek. Alig lehet manapság igazi kedves, szerény, okos lányt találni. Akkor mégis mi a túrót tiszteljünk bennetek. A lyukat a lábatok között. Bocs nem.
2014. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%
20 év felett sincsenek nagyon, ezen az oldalon pedig még nem találkoztam olyan sráccal, aki valóban tisztelné a lányokat. Mondjuk az itteni csajok 90%-a még saját magát sem tiszteli.
2014. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!