Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti keresnétek a helyemben?

Ti keresnétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Meg próbálok Rövid lenni, 21 éves vagyok, egy tőlem 1 évvel fiatalabb lánnyal ismerkedtem meg, 2 hete. Voltunk egy "randin" amin megittunk egy teát, meg beszélgettünk sokat, azt persze álltam, nem vagyok bunkó. Utána is beszélgettünk sokat, neten tartottuk a kapcsolatot, a suli miatt, ő Cegléden tanul.


Tegnap barátommal elmentem meginni egy sört, kérdeztem a lányt, hogy találkozunk e, mondta hogy nem biztos hogy eljön, mert messze van majd meglátja. Aztán írt, hogy menjünk el bulizni Pestre, ami tőlünk egy 20-30 km. Találkozunk rögtön mosolygott, nagyon aranyos volt, szóval így is lett, 4-en elmentünk bulizni.

A bulit ugye be sem terveztem, volt nálam összvissz 5 ezer forint. Ugye üzemanyag,belépő,mindennel együtt 2 ezer költőpénzem maradt. Az első körét akartam állni, csak többen összegyültünk a lassú kiszolgálás miatt ezért mindenki összedobta a pénzt, hogy akkor egyszerre kérünk, így nem tudtam állni a körét, mivel voltunk vagy 10-en.

Utána már maradt kb 400 forintom, szóval az este meghalt. Így ugye skót hülyének nézhetett, hogy még erre se vagyok képes, közöltem vele, hogy meghívnálak, nem vagyok bunkó, ne is haragudj de nem így terveztem. Szóval meghalt a buli, én 5 kor leléptem, ők maradtak még.. egy 20 percig mint később kiderült. Mikor eljöttem, le volt törve, megöleltem, megsimogatott, meg adtam egy puszit az arcára, aztán eljöttünk. Hazaértem, beszéltünk pár szót, majd reggel felkeltem írtam neki. Innentől kezdve egy rohadt büdös szót nem szólt. Ha írtam válaszolt, elhívtam hogy találkozzunk, fáj a feje. Na mondom jólvan majd írj ha akarsz, jólegyél. Erre ő: Te is :) . Akkor hagytam, 3 óra múlva hívtam fel, normális volt, bár "lerázott" hogy az anyukájának segít, szóval le kell tennie, majd beszélünk. Mondom oké puszi. Ez volt az utolsó, hogy beszéltünk.


Ez előtt se volt valami nagy vas is das amit neten csináltunk, elég prűd volt ahogy írt, meg bunkózott is néha. Sokszor megfogadtam, hogy oké ez volt az utolsó én nem kaparok, aztán mindig írt. Viszont este, ahogy odabújt, meg simogatott, meg mikor más pasi csapta a szelet neki is hozzám jött oda, mintha együtt lennénk. Ezzel nagyon megfogott, kezdek érezni iránta valamit. Gondolkodtam, hogy estleg felhívjam e, hogy megbántottam valamivel, vagy mi történt, de nem tudom helyesen tenném e. Nem akarok sem kaparni, és kutyául viselkedni, hogy menni utána mint egy 13 éves kisfiú és nem akarom azt se, hogy én legyek a világ legbunkóbb férfija mert nem voltam hajlandó meghívni, és még nem is keresem. Szóval tényleg tanácstalan vagyok.. Ti írnátok / hívnátok ? És ha igen mit mondanátok neki? Vagy hagyjam a f.....szba majd keres ha akar?


2014. nov. 1. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá egyenesen, én ezt tenném.
2014. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom,mennyire szar dolog a bizonytalanság,szóval szerintem érdemes nyíltan rákérdezni,érdekled-e őt egyáltalán.Ha esetleg nem annyira,az hidd el,hogy nem az anyagiak miatt van,hanem mert nem tetszel neki.
2014. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ha nem tetszek neki, elvileg nem kéne így viselkednie ahogy viselkedett velem az este.
2014. nov. 1. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!