Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért érdeklődik felőlem egy...

Miért érdeklődik felőlem egy olyan lány aki egyszer már elutasított? Azt hittem utál, vagy el akar mégegyszer utasítani?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 07:28
 1/6 R.Miki válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert ha már egyszer elutasított, akkor már valahogy bepróbálkoztál nála, és rájött, hogy tévedett. Szerintem.
2014. nov. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy meggondolta magát egy idő után
2014. nov. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor úgy tűnt, hogy túl van rajtam a srác, én is elkezdtem keresni, mert amúgy nem voltunk rosszban. Nem feltétlenül akar tőled valamit.
2014. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3# De miért keresed ha ő már nem akar(azért nem akar, mert te sem akartad őt)?
2014. nov. 2. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert barátok voltunk, és abban állapodtunk meg, hogy egyikünk sem akarja, hogy a dolog a barátságunk rovására menjen. Akkor kerestem, amikor tudtam, hogy túl van rajtam (ergó nem kezd el azon agyalni, hogy lehet, hogy mégis akarok valamit)
2014. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, ez így okés :)
2014. nov. 2. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!