Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik! Mit tennetek ha a...

Pasik! Mit tennetek ha a lanyrol akivel ismerkedtek kiderulne, hogy. (? )

Figyelt kérdés

Az egyik labfejen hianyzik egy ujja? Nem annyira feltuno mivel igy szuletett, nem pedig leszakadt valahogy. Ketszer ra kell nezni,h ertsd mi nem oke.

Meg nem szeretnetek a csajt, meg az ismerkedo fazisban lennetek, csak tetszene nektek.

Ja es oszinten ha kerhetem :D ha nem akarjatok,h leponozzanak irjatok privatban.


17/L



2014. nov. 2. 17:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmi önmagában nem gond. A baj az, hogy az emberek leragadnak avval, hogy ilyen részleteknek tulajdonítják sikertelenségüket, ahelyett hogy megengednék maguknak a felismerést: Ami számít, azon tudnának változtatni.
2014. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
te jó éég... még ha a kezén hiányozna se lenne probléma, ez szinte semmi, akit ez zavar azt hagyd ott, de röhögd is ki
2014. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
csatolnal egy kepet, megis hogy nez ki?
2014. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Alapvetően leszarnám de most itt valaki felvetette hogy mi van ha plyan genetikai rendellenesség ami örökletes? Bár lehet hogy az elváltozások minden egyes generációval enyhülnek.


De...


Pl egy dokumentumfilmben láttam hogy idővel az evolúció sprán elhagyjuk a nem használt testrészeket, pl valakinek ki sem nő az összes bölcsességfoga, és a lábon a kisujjnak sincs semmi funkciója (mint ahogy a vakbél is inkább átok mint áldás) szóval vagy torzszülött vagy, vagy az evolúció új lépcsőfoka. :)

2014. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Tudom,h mi miatt szulettem igy es a gyermekeimnek nem adnam tovabb.
2014. nov. 2. 17:58
 16/18 anonim ***** válasza:

#15 Szóval nem te vagy a következő lépcsőfok az evolúcióban? :(


Nem baj, ebben az esetben a második szó áll fenn. #14 voltam. :)

2014. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem igen érdekelne, ha az esze a helyén lenne.
2014. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lábfétisem van, úgyhogy azthiszem kizáró ok lenne. De jó lenne egy kép. Elárulod mi miatt születtél így?
2014. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!