Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lanyok ha buliba ismerkedtek...

Lanyok ha buliba ismerkedtek egy fiuval es erdeklodik akk szeretnetek buli utan is talizni?

Figyelt kérdés

16 f vagyok sztem jol nezek ki

Buliba szeretnek talalni majd baratnot de nem egyik naprol a masikra persze kiismernem meg minden

Szval ha bejon a fiu es erdeklodik akk buli utan taliznatok vele?

Es ha mondjuk reszeg az illeto nem nagyon csak kicsit ?

Ha lehet 14 folott irjanak es lanyok koszi


2014. nov. 2. 13:13
 1/6 DanteSparda ***** válasza:
buliban nem lehet ismerkedni
2014. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ott tényleg nem lehet.
2014. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mert mert nem az osszes haverom ott ismerkedik

Es mar smaroltam ott par csajjal de most elhataroztam h vlakivel utanai is talalkoznek

2014. nov. 2. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szerinted jól nézel ki, akkor normális helyeken is nyugodtan ismerkedhetsz. Egy buliba nem kellemes ismerkedni (tapasztalat).
2014. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen buliról van szó. Egy discoban nem ismerkednék(bár nem is nagyon járok oda), de egy házibuliban, pub-ban simán ismerkedek, ha olyan a srác akkor azt mondom, hogy pár találkozás belefér, talán még lehet is belőle valami.

21L

2014. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mert mert nem az osszes haverom ott ismerkedik"


Mi van?

2014. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!