Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez bunkóság, vagy csak értékel...

Ez bunkóság, vagy csak értékelhető rámenősség?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, akivel igen szoros kapcsolatom alakult ki, ami számomra közel szerelmi volt. Hosszas idő után ezt el is mondtam neki, ekkor kiderült, hogy ő bármennyire is kedvel, nem tudna elképzelni többet barátságnál. A visszautasítása 99%-ban egyértelmű volt, és tényleg udvarias, mondhatni, feltárta előttem a szívének kicsi, rám vonatkozó darabkáját.

A kérdésem az lenne, hogy mennyire bunkóság a részemről, ha ezek után még nyomulok rá, próbálom meggyőzni, hogy lehet valami köztünk, vagy megváltoztatni a rólam alkotott véleményét? Tudok vele javítani, vagy csak még lejjebb taszítom magam?

Ő L/15 én F/16



2014. nov. 2. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele:)
2014. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt látatlanba nehéz megmondani. Lehet, hogy tényleg meg tudod győzni, és összejöttök. Lehet, hogy ugyan rövig időre összejöttök, de aztán valami miatt szakítotok, és rámegy a barátság is. De az is lehet, hogy tényleg nem akar komoly kacsolatot veled. Az a legjobb ha őszinte vagy vele.
2014. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs haver :( Welcome to the friendzone
2015. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!