Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk akik voltak már mondocono...

Fiúk akik voltak már mondoconon ti ha odamentek egy csajhoz akin free hug-os tábla van hogy öleljen meg azért mentek oda mert tetszik vagy csak jól esik egy ölelés?

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem voltam még, de ha nem tetszene a lány, nem mennék oda hozzá ölelkezni.
2014. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam az van, hogy a free hugosok kiszagolnak és csoportosan jönnek oda hozzám, ezért volt, hogy "no hug pls" táblával mászkáltam a cp-m mellett.De ha én megyek oda valakihez, azt vagy ismerem és jó viszonyban vagyunk, vagy jól néz ki.
2014. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Voltam már Mondoconon, de sosem mentem oda free hug táblával mászkáló lányokhoz. Túl ocsmány vagyok ahhoz, hogy valaha is ölelést kapjak egy lánytól is, szóval nem akarom kínos helyzetbe hozni azzal, hogy a táblájuk ellenére elutasítanak.
2014. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!