Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha egy srác hajtana...

Lányok, ha egy srác hajtana rátok, akit egyszer már finoman visszautasítottatok, attól hogyan éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés
Ha nem lenne a sráccal különösebb bajotok.

2014. nov. 3. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kellemetlen lenne, mert egyszer már kedvesen elutasítottam, akkor vegye már észre magát. Talán másodjára is kedvesen elutasítanám, de ha ebből sem értene, akkor a lehető legkevesebb közös program lenne köztünk. Nem szeretek bunkó lenni olyan emberekkel akik voltaképpen kedvesek, csak éppen nem fogják fel, hogy a NEM bizony nemet jelent.
2014. nov. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mennyi idő elteltével kezdene el újra hajtani. Ha fél óra, az gáz, és akkor kerülném inkább, de ha fél év, akkor valahogy óvatosan jelezném neki, hogy ez most nekem nem okés. Ha addigra változott volna valami, nyilván én lépnék az ügy érdekében, és nem várnám, hogy ő tegye :)
2014. nov. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felkúrna idegrendszerileg és megkérdezném tőle, hogy szándékosan, tiszteletlenségből hagyja figyelmen kívül a véleményemet, vagy tényleg ennyire komoly értelmezési problémákkal rendelkezik, mert akkor külön kérem az anyját, hogy írassa vissza alsóba.
2014. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!