Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezen az oldalon azok a lányok,...

Ezen az oldalon azok a lányok, akik itt ismerkednek, azok miért csak a külsőre mennek közben azt hangoztatva, hogy nem a külső a lényeg?

Figyelt kérdés
Nem egy ilyet fogtam már ki, tök jó fejnek tűnt, míg nem taliztunk és nem látta meg a külsőm, mert utána ritka undok lénye jött elő. Mintha minden lánynak még a csúnyáknak is a csak a helyes fiú számítana embernek! Pedig legutóbb én is egy számomra nem vonzó lánnyal voltam mégsem bántottam ő viszont igen!

2014. nov. 3. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Szegénykéim, ők sem tudják, hogy mit akarnak. Amikor kifognak egy jófiút, betegesen vonzódni kezdenek valami elvetemült, agyon tetovált börtöntöltelékhez. Aztán amikor a börtöntöltelék párszor odacsap őkelméknek, akkor meg betegesen vágynak a kedves, aranyos, édes fiúra, aki szívüket-lelküket adná, s ez így forog örökösen, mint egy ördögi kör.
2014. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Azért, mert ezen az oldalon kb komoly kapcsolatot keresnek az emberek. Na most arra meg egy ronda pali alkalmatlan sajnos.
2014. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk én nem is tartom magam rondának, inkább átlagosnak, sok lány szerintem külsőre, ha csak a fejt nézzük alattam van és még ők bánnak velem durván, nem értem mire fel ez a nagy egó!
2014. nov. 3. 19:24
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Most akkor döntsük már el végre, hogy most ronda vagy, vagy átlagos?
2014. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
És attól még, hogy egy lány nem a legszebb (hogy kedves kategorizálásod idézzem: "még a csúnyáknak is"), attól még nem vágyhat egy rendes, kedves fiúra?
2014. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A kinézet igenis fontos mint azt már milliószor leírtam. Ha nem tetszik valaki nem mozgat meg szex terén akkor halott a kapcsolat. De hogy ezt miért kell mindig magyarázni...

És mi történt pontosan? Mit mondtak vagy tettek amivel megbántottak? Mert ha annyi történt hogy közölték hogy nem vagy az esetük és nem akarnak semmit az nem bunkóság hanem tényközlés.

2014. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de velem is ezt csinálják.
2014. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De mi számít "utána ritka undok lénye jött elő"-nek?
2014. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És én fiúként nem érdemlek egy jó fej, kedves lányt, aki szeret? Főleg úgy, hogy én adok esélyt mindenféle külsejű lánynak ellenben velem elég durván finnyogva viselkedik sok lány és én még akkor si kedves vagyok hozzájuk, de minek is? Tényleg bunkóznom kéne, igaza van másoknak. Túl rendes vagyok ez az én hibám. :(
2014. nov. 3. 19:48
 10/11 anonim válasza:
én is ugyanezt érzem velük kapcsolatban, szinte már kezdem gyűlölni őket.
2014. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!