Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet zavarba hozni...

Hogyan lehet zavarba hozni egy fiút?

Figyelt kérdés
tetszik az egyik osztálytársam, ki szeretném próbálni, hogy zavarba jön-e, ha valamit csinálok. a kérdés hogy mit csináljak, hogy zavarba jöjjön, és elpiruljon?

2014. nov. 3. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mért akarsz ilyesmit?
2014. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csapj a fenekére.
2014. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hogy megtudjam, vonzódik-e egy picit is irántam. ha elpirul, akkor valószínüleg igen.
2014. nov. 3. 19:50
 4/12 anonim ***** válasza:
mondjuk megkérdezheted tőle, hogy tetszik-e neki valamelyik testrészed... :D
2014. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az utolsó jó lenne, csak nem akarok túl nyomulós lenni. én most elgondolkoztam, és milenne, ha mikor egymás mellett ülünk, "véletlenül" le lesz csúszva picit a gatyám, hogy látszodjon a bugyim, és akkor valszeg elpirúl, nem? vagy valami ilyesmiket írjatok!!!
2014. nov. 3. 19:55
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy zavarba hozod, nem biztos, hogy be is jössz neki. Amiatt is elpirulhat mondjuk, amiért zavarban érzi magát, szóval ez így erre nem 100%-osan jó stratégia.

Inkább közeledj felé, dumálj vele, stb.

2014. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a bugyid kilátszik, attól nem elpirul, hanem meg lesz rólad a véleménye (ha normális srác).
2014. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tedd ki egy kicsit a melled.
2014. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#5 én azt tapasztalta eddigi (nem túl hosszú) életem alatt hogy a fiúknak annyira azért nem jön be ha kivillan a lányok bugyija... ;) (4. voltam)
2014. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ülj az ölébe :)
2014. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!