Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ma meglattam egy 15-16 eves...

Ma meglattam egy 15-16 eves lanyt a Nyugatinal a villamosmegalloba aki gyonyoru volt es hirtelen szerelemre lobbantam es lattam, hogy o is. Mit kell ilyen helyzetbe csinalni?

Figyelt kérdés
Ma meglattam egy 15-16 eves lanyt a Nyugatinal a villamosmegalloba aki gyonyoru volt es hirtelen szerelemre lobbantam es lattam, hogy o is. Ez szerelem volt az elso latasra es ez nagyon ritkan fordult elo meg az eletembe. A lany megtett mindent, hogy nyugodtan megszolitsam, de en nem mertem odamenni hozza, mert 40 eves vagyok es oregnek ereztem magamat. Utana nagyon szegyeltem magam, hogy nem szolitottam meg. Mit kellett volna ilyen helyzetbe csinalni? En sem vagyok fabol.
2014. nov. 3. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szólni a zsaruknak!
2014. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Feküdj le,holnap suli.
2014. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elfelejteni :D ha tenylege ennyire jol nez ki akkor ezt O is tudja magarol.Ha kell neki pasi akkor majd Fog maganak :)
2014. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
felhívni az asszonyt, h később érsz haza
2014. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Folytasd ezt a jó szokásod.
2014. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

ő is szerelemre lobbant? na ne röhögtess:D nem tartom valószínűnek, hogy egy 16 éves lány első gondolata a szerelem, ha meglát valaki aki az apja is lehetne...

az ok, hogy te atetszést szerelemnek hívod, de ne jelents ki mások helyett ilyeneket...

2014. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap kiirtam azta a kerdest hogy egyet-e ertetek velem azzal hogy a fiuk a kulsobe szeretnek bele.Persze mindenki lehordott engemet :D Most itt ez a kerdes :D
2014. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem tetszenek a gyonyoru lanyok , de nagyon ritkan fordult elo velem , hogy egybol szerelemre is lobbanjak. De kulonben tenyleg csak a kulsot nezem , de nem a kulsobe szeretek bele, mert akkor en mindedig szerelmes lennek , ha egy csajjal osszejovok. Csajozzatok tobbet! Es akkor nem savonyodtok be. A szex a legjobb oromforras. Tud irni olyan lany , aki volt mar hasonlo helyzetben?
2014. nov. 3. 23:19
 9/11 anonim válasza:
45%
Beteg fasz. Keress nőket, ne kislányokat
2014. nov. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%

Vegit ellentmondasokat mondasz! Nem a kulsobe szeretsz bele, de csak akulskt nezed, es kepes vagy ra ezesre "szerelemre lobbanni"?

Talan az itt valaszolok nagyresze megsavanyodott, de te eg kiegtel es erzelmileg eleve alulfejlett vagy... ranezesre szerelemre lobbanni, pfff.... mint valami twilighton szocializalodott tinilany, kb ugy beszelsz...

2014. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!