Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIUK! Szerintetek baratsagot...

FIUK! Szerintetek baratsagot szeretne vagy tobbet? Ti mit ereztek amikor ilyen jeleket adtok egy lanynak? (Tobbi lent) normalis valaszokat varok.

Figyelt kérdés
Korulbelul 1 honapja megismertem egy fiut,marr elso latasra szimpatikus volt de csak baratilag meg en is neki,viccelodtunk meg ilyenrk egymassal. De szerintem azota valtozott az erzese irantam, kb. 1-2 hete mindig nez sokaig es ram ram pillant meg mikor nem lat egy par napig es utana meg meglat elkezd mindig mosolyogni,es amikor velem van minden viccemen nevet szinte meg mindig viccelodik amikor velem van.

2014. nov. 4. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én például sehogy. Szóval sosem jönnél rá. Szóval neked kellene próbálkozni...
2014. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok, mint ez a srác, nem feltétlen tetszel neki, kedvel téged. Persze lehet h tetszelis. :)

Próbálkozz nála...

2014. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Végül mi lett a sráccal, veletek, kiderült vmi? Ha még aktuális és rájöttél vmire kérlek írj rám privátban, én is kiváncsi lennék erre.

én teljesen ilyen helyzetben vagyok, csak nálam bonyolultabb a helyzet, mivel régóta van barátom, de ez a srác már szinte mágnesként vonz én sem értem , pedig nem vagyok olyan akinek 1-2 megtetszik vki, de én sem vagyok abban biztos, hogy tetszem e neki és azért viselkedik úgy ahogy, vagy csak kedvel és közvetlen,mert amúgy ő az, de én több "jelet" is láttam, már ha azok voltak.

2015. júl. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!