Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy nem próbálkoztatok valakinél, mert úgy gondoltátok, úgyse jönne össze, aztán később kiderült, hogy lett volna esélyetek? Esetleg később össze is jöttetek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
igen kiderült, de nem lett semmi mert addigra lett neki más
2014. nov. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt. Azért nem próbálkoztam, mert én úgy gondolom hogy nő létemre ne én udvaroljak már... Nálam így megy. :) Aztán mivel az illető továbbra is csak barát maradt és nem kezdeményezett, elkezdtem járni a - most már - férjemmel. Ő rövid időn belül szó nélkül eltűnt az életemből, utána hiába kerestem hogy mi újság vele. Utána visszahallottam többször is hogy szerelmes volt belém. Szerintem megsértődött, bár nem tudom miért gondolta hogy majd egész életemben várok rá. Én küldtem felé az egyértelmű jeleket hogy szabad a pálya, de nem élt vele. Az meg nem jön be hogy én udvaroljak egy pasinak. :)
2014. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!