Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beleszerettem egy "csúnya"...

Beleszerettem egy "csúnya" lányba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Oké, hülye kérdés, de mégis...

Elkezdtünk beszélgetni, aztán találkoztunk is, de nem volt semmi komolyabb tervem vele. Viszont közben kiderült, hogy baromi egyformák vagyunk és jól kijövünk egymással. Annyira, hogy minden nap alig várom, hogy beszéljünk...


Amúgy nagyon szép alakja van, nem kövér, formás mellek csak az arca olyan...fura


2014. nov. 5. 22:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tök jó neked irigyellek tök jó dolog szerelemben lenni valakivel az meg eléggé mellékes hogy néz ki az illető. Ha jól érzed magad vele becsüld meg!!
2014. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kisboltos ***** válasza:

Nekem is volt ilyen barátnőm. Első pillanatban azt mondtam, hogy uhh, nem tetszik. Aztán egyre jobban megismertem, és megszerettem. Azóta sem találtam hozzá hasonló személyiséget, pedig már lassan 2 éve szakítottunk.

(nem, nem a külseje miatt)

Szóval azt mondom neked, hogyha tetszik, és azt érzed, hogy tudsz hozzá vonzódni, de mellette ilyen jól megértitek egymást, akkor EL NE MERD CSESZNI!!!

2014. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!