Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kapcsolatot akar vagy csak...

Kapcsolatot akar vagy csak szexet? Tapasztaltak válaszát várom. Bővebben lent

Figyelt kérdés
van egy fiú akit nem rég ismertem meg egy szórakozóhelyen barátokon keresztül. van barátnője és mikor megismertem nekem is volt még barátom. már akkor szemezett velem. 1hete ugyan abba a buliba találkoztunk de a b.nője nem volt ott és az én barátom se. vele és a barátainkal voltam. többször láttam hogy nézett, kérdezte hány éves vagyok mikor beszéltünk pár szót. közel ült hozzám. kérdezte hogy együtt vagyok e barátommal. azután kimentünk cigizni hárman én kicsit arrébb álltam és hallottam hogy mondja a haverjának hogy a barátnőjével sokat van együtt és már nincs olyan értéke. nem tudom h ezt azért mondta mert ott voltam és nekem akart célozgatni h kezdeményezzek de előtte pont kérdezte h boldog vagyok e. én azt mondtam h nem. azóta már szakítottam a fiúval akivel voltam mert tényleg nem voltam boldog vele. de ha tényleg érdeklem akk miért nem ír nekem? csak szexet akar?
2014. nov. 5. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem egyértelmű?
2014. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem :D
2014. nov. 6. 00:11
 3/6 anonim ***** válasza:
csak szexet akar. 27f
2014. nov. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ezt miből gondolod?
2014. nov. 6. 00:37
 5/6 anonim ***** válasza:
téged akar cuncus.... legalább 3 óráig...
2014. nov. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igazuk van. :) Csak arra kellesz neki. Hidd el, ha egy fiú igazán, komolyan akar tőled valamit, nem csak a haverjának mondja, hanem neked. És akkor tesz is érte valamit, közeledik feléd. Ha azt várja, hogy te közeledj, régen rossz. Én SOHA nem közeledtem egy pasihoz sem, mindig ők hozzám (volt ennyi méltóságom), mégis volt jó pár barátom gimis éveim alatt (és olyanok, akikről azt hittem, sokkal "menőbbek" mint én), míg megtaláltam az igazit. :) Esetleg kedves pillantással, mosollyal kimutathatod, hogy érzel, de ne TE nyomulj rá, mert akkor készpénznek vesz és nem fogod érdekelni tovább. Vagy hogy úgy mondjam, te leszel az előző barátnő, akivel már nem boldog meg akinek nincs olyan értéke. Ne add magad könnyen! És ha még nagy nehézségek árán is veled akar lenni, akkor tényleg tetszel neki. Ha meg rögtön feladja, akkor meg nem is számítottál neki igazán, csak AZT akarta. Abba meg ne menj bele, mert akkor sose fog barátnőként nézni rád, csak egy numera leszel neki. Bocs a szókimondásért, de a fiúk tényleg így gondolkoznak. Képzeld magad a helyükbe: te járnál olyasvalakivel, aki mindenkire nyomul? Mert ha nyomulsz, a srác se tudhatja, hogy csak felé közeledsz-e úgy. Azt hiszi, minden más pasival is úgy viselkedsz, ami félreérthető.
2014. dec. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!