Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Lányok! Ti összejönnétek egy olyan fiúval, aki elvette egy gonosz valakinek az életét önvédelemből, vagy így zéró esély?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ez több mindentől függ.
2014. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ha nem az első randin veted fel, akkor van esélyed.
2014. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"önvédelem" mint megtámadtak és védekeztél vagy "önvédelem" "megélhetési bűnözés" közben mikor rád támadtak a kiérkező rendőrök?
2014. nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék azért az eset részleteire is.
2014. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3, az első variáció.
2014. nov. 6. 22:32
 6/10 fahéjas Alien ***** válasza:

50% az esély, az illető egyéb paramétereitől függ, értve átfogóan kívül belül, mindenhogy.


Lenne, olyan információ, ami zéró eredményt okozna, például a z állatkínzó-gyilkoló szivetlen, vagy aki nőket erőszakol meg. - de az általad említett példa nem ilyen.

2014. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne gond talán,ha amúgy egy kedves ember vagy.
2014. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6


Ej-ej a múltkor leütöttem egy szúnyogot :( Meg segédeztem nagyanyámnak megölni a csirkéket a csirkevágás napján :( Pokolra én! Égni fogok!

2014. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 fahéjas Alien ***** válasza:

Nem tartom szórakoztatónak azt, ha valaki fogalomzavarban van és nem tudja mit foglal magába az állatkínzás, az meg még kevésbé mókás, ha ez valakit arra ösztönözz, hogy vicceket gyártson belőle, ráadásul tévesen és irracionális módon.

Vagy nem tudom minek szántad igazából.

2014. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jesszusom ilyen gyerekes megfogalmazást..."egy gonosz valakinek az életét". A fekete-fehér látásmód a kamaszok sajátja. Ebből úgy gondolom 15-16 éves a kérdező.


Amúgy körülmény függő, eleve az önvédelem megalapozza jog szerint is, hogy megvédhesse magát már kitérési kötelezettség sincs. Más kérdés szándékosan ölt-e, tudta-e egyáltalán mit fog okozni. Arányosságon túlment-e és akkor az erkölcsi oldalról nem beszéltük se arról milyen esetleges traumát okozott (ha okozott) ez az esemény. Szerintem ez nem olyan kérdés amiben a körülmények alapos ismerete nélkül bárki dönteni tudna.

2014. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!