Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A visszahuzodó halk szavú...

A visszahuzodó halk szavú lányokkal hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 15:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

#9


Arany - kicseszett - középút a legjobb itt is mint mindenhol.


Se a túl kevés se a túl sok nem jó.


A kevés nem jó mert:


- nem ismered meg a másikat

- lehet hogy tényleg nem túl okos

- közömbös vagy intp személy lehet


A túl sok sem mert:

- általában az ilyen sok baromságot is elmond válogatás nélkül

- minden hülyeséget és titkot elpofázhat másoknak véletlenül

- közlési kényszere van

- túl extrovertált.


Vagyis arany középút.

2014. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

engem nem zavar ha sokat beszél,egyrészt bizonyos szinten elszórakoztat,másrészt magát is,és nem kell gügyögnöm neki mint a csecsemőnek az apja.


na és megtanultam kiszűrni a f*s*zságokat,ha hozzám beszélnek,a tartalma sokszor nem izgat egy kicsit sem,és el sem jut hozzám,a gondolataim érdekesebbek.HA meg én beszélek,bármilyen fajta legyen is hallgatni fog,és csodálni.

2014. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#12


Nekem ez nem tetszene, inkább egy értelmes beszélgetőpartner mint ez a fajta "házzasság kommunikáció" amit leírsz mikor a férj csak nézi a tévét egész este kezében az aznapi hetedik kőbányai a feleség meg pofázik a férfi meg néha "igen igen aha igen" aztán ikor ő beszél akko rkötelező rá figyelni.

2014. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 fahéjas Alien ***** válasza:

Quixote a 11-es hozzászólásodban lévőkkel már egyet tudok érteni részben, még ha fáj is beismerni...

Mondjuk azt nem értem, hogy miért baj, ha valaki túl extrovertált személyiség, hiszen a kommunikáción kívül egy csomó más előnye is lehet.

Meg ez az arany középút dolog is inkább akkor jó, ha a felek olyan témákról tudnak beszélgetni, ami mindkettőjüket foglalkoztatja és kölcsönös figyelem, illetve reakció van a beszédhelyzetükben.

De végső soron mindegy, mert ez már nem is a kérdéshez tartozik...

2014. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Szempontomból baj


1.Én nem vagyok az és ez rengeteg ellentétet szülhet

2.Túlságosan közvetlen aki extrovertált emiatt túl sok barátja van, közvetlen más férfiakkal is

3.Bizonyos szemszögből nem disztingvál hanem mindent elmond amit lát és ez egy idő után unalmas lesz

4.Az extrovertáltak érzelemvilága inkább heves, semmint tartós.

2014. nov. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

ma 16:25

Jót nevettem,de tényleg igy van. Ahol megfordulok másról sem beszélnek csak a celeb vagyokról.

2014. nov. 7. 17:06
 17/22 fahéjas Alien ***** válasza:
Szubjektív szempontból igazad van. Valószínűleg a kérdező is hasonló személyiség, mint te, így jogos.
2014. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Épp hogy a halk lányok az okosak,én ismerek is párat,az egyik olyan komoly hogy akkor se kapnádmeg ha térdenálva könyörögnél neki
2014. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

ez akkora baromság hogy a csendesebb emberek buták... én visszahúzódó és csendes vagyok de mellette okos is (nem, nem értékelem túl magam, mivel mindenből 5-ös tanuló vagyok :D)

abból hogy valaki csendes vagy bőbeszédü még nem lehet megállapitani hogy okos-e ;)

(#3 voltam)

2014. nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Orsy070 ***** válasza:
ehez hozza sem tudok szolni sajna.
2014. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!