Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Megismertem, de.

Mit csináljak? Megismertem, de.

Figyelt kérdés

A fiú kedves meg minden, de nem tudok szerelmes lenni. :( Valamiért nem megy. Neten kezdtünk el ismerkedni és most találkozni fogunk hamarosan, de nemrég mondtam neki, hogy nem akarok pettinget. Nekem ehhez érzések kellenek.

15/L 17/f



2014. nov. 7. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
hat gondolom aze nem megy mert nem ez ki eleg jol kulomben automatikusan szerelmes lenel bele.
2014. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet. A lelkét szeretem.
2014. nov. 7. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is voltam már hasonló helyzetben, és vártam, hogy majd csak érezni fogok a másik iránt valamit. De nem. Hiába volt kedves, meg minden ő is, egyszerűen nem tudtam beleszeretni. Így úgy döntöttem, hogy jobb ha nem randizunk tovább.


Az első találka nem jelent semmit. Megismeritek egymást élőben. Nem kell olyan messzire menni, mint írtad. Ha valamit meg nem akarsz mond meg.

2014. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Félek, h megbántottam. Azt mondta, hogy csak hülyítem.
2014. nov. 7. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!