Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nehezen ismerkedő embernek...

Nehezen ismerkedő embernek érdemes lenne "nagyüzemben" ismerkedni?

Figyelt kérdés
Minden nap megszólítani valakit, és beszélgetni pár szót. Minden nap ráírni valakire stb. Segítene gyakorolni, rutint szerezni, ugyanakkor az egységnyi időre jutó fajlagos frusztráció mértéke is nagyobb lenne a gyakoribb elutasítások miatt. De lehet, hogy ez is rutinná válna egy idő után, és jót tenne. Mit gondoltok erről? Esetleg valakinél személyes tapasztalat?
2014. nov. 8. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
én is ebben szenvedek ..rám FB-on 1 ember ha szokott írni ...
2014. nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rám meg senki sem ír, mivel nincs fészbukom. Most sírjam el magam?
2014. nov. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felesleges. Mikor majd azon kapod magad, hogy több mint 1000 emberre ráírtál egy egyedi, nem tolakodó, nem sablonos szöveget és abból csak 2 válaszolt, azt is passzívan szűkszavúan tette, akkor fog elmenni a kedved ettől, úgy mint nekem!
2014. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 GipszI ***** válasza:

Szemelyesen igen. Javul a rutinod, a beszeloked, a turokepesseged :P

Neten szerintem folosleges

2014. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez tökéletes megoldás. Így tudod magad fejleszteni. Minél többször kirángatod magad a komfortzódnádból annál tágabb lesz.


(Egy társaság közepe srác)

2014. nov. 11. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!