Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit írjak rá egy lányra...

Mit írjak rá egy lányra Facebook-on ismerkedés céljából, ha nem ismerjük egymást, csak barátként vagyunk fent egymásnak?

Figyelt kérdés
Legyek őszinte, hogy "Szia, szimpatikus vagy, és nagyon szeretnélek megismerni.", vagy jobb lenne kevésbé nyíltan ismerkedős üzenetet írni? De nem igazán tudom, hogy milyen dologgal kapcsolatban tudnék még írni neki, amiből nem tűnne ki egyértelműen, hogy ismerkedni szeretnék vele, és nyugodtan tudna válaszolni rá. Azt látni, hogy nem egy kicsapongó, bulizós lány, szerénynek tűnik (ezért is szimpatikus). De épp ezért valószínűleg elég félénk is lehet. Szerintetek?

2014. nov. 8. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"nem ismerjük egymást, csak barátként vagyunk fent egymásnak"

Ezt fejtsd ki kérlek.

2014. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

watta faaak , ha már barátnak fentvagyok akkor miért ne írhatnál rá? :D


ezt " bírom " amúgy a fordításokban, magyarul facebookon "ismerősök " , de eredileg ugye az " friends " lenne tehát barátok, olyannak aki meg a barátod simán írsz, és nem azon félsz, hogy vajon mit válaszol :D

már bocs kérdező, de ha csak 1x láttad akkor ez így elég nehéz lesz

2014. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy nem ismerjük egymást személyesen, csak bejelöltem, és ő visszajelölt
2014. nov. 8. 17:33
 4/12 anonim ***** válasza:
vagytok , bocsánat XD :P de ha én is fent vagyok nálad akkor írj nyugodtan :P
2014. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó, de mit? :D Nem akarom elriasztani egyből azzal, hogy "ismerkednék". De jobb ötletem meg nincs :(
2014. nov. 8. 17:35
 6/12 anonim ***** válasza:

na ha viszont vissza jelölt akkor számítson rá, hogy írsz neki :D

ha viszont megkérdezi. hogy te ki vagy :'DD

bírom az ilyet is -.- ki lennél?! hát ott a neved, látja nem? max akkor értelmesen azt kérdezze meg, hogy mit szeretnél tőle :D vagy valami

2014. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
haveromnak van 1 jó ismerkedős szövege , mindárt bemásolom ha érdekel xD
2014. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vajon megértik az emberek valaha,higy a fb nem társkereső?...

Én egy sziával kezdenék,majd a bejelölésem céljával folytatnám

2014. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

" Szia nyilván millió kedves és kevésbé kedves üzenetet kapsz, ezért valószínűleg nem is válaszolsz, amit megértek...de esetleg nem lenne kedved csevegni? Valahogy érdekesnek tűnsz :) " :D tessék ez mindig beválik xD


amúgy ja nem társkereső :D hisz csak a barátoknak lenne fenntartva :D érdekes, hogy valakinek 1000+ barátja van :P

2014. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Még nem kérdezte meg, hogy ki vagyok. :) De igen, nyilván gondolhatja, hogy azért vettem fel, mert tetszik. Szóval nagy meglepetés nem érheti, ha megírom neki, hogy szimpatikus/tetszik, és hogy beszélgetnék/ismerkednék.


És igen, miért ne lehetne Fb-on is ismerkedni? Nem mindenki van fent társkeresőkön, aki ismerkedne. Nem kötelező valakinek visszaírni se, legfeljebb nem válaszol. Az meg a másik, hogy én se ismerem kb. a harmadát annak a 200+ ismerősömnek, akkor a 800+-osok vajon mennyit..

2014. nov. 8. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!