Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez jó megszólítós...

Szerintetek ez jó megszólítós szöveg Fb-on?

Figyelt kérdés

Én 22F vagyok, ő most fog érettségizni. Nem találkoztunk még, de szimpatikus lány a képei alapján, és hátha szeretne ismerkedni, ezért írtam neki:


"Szia. :) Bocsi, ha baj, hogy ismeretlenül írok rád, csak arra gondoltam, hogy beszélgethetnénk, ha esetleg van kedved hozzá. :)


Megkérdezhetem, hogy hogy megy a suli? :)"



2014. nov. 7. 16:46
1 2
 1/18 fahéjas Alien ***** válasza:
Biztos van akinek tetszik, ha nekem ilyet írna valaki, semmitmondónak gondolnám, és általánosnak... egy üzenet, amit bárkinek lepötyög két perc alatt.
2014. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat hogy megszülettem-hangvétel. Ne!
2014. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
16:48: Akkor milyen lenne szerinted a jó szöveg? Esetleg írjam azt is bele, hogy "szimpatikus vagy"? Azt nem akarom írni, hogy bejön a képek alapján, mert az rámenős szöveg, és ha sok önbecsülése van a lánynak, akkor arra végképp nem fog visszaírni sztem. De mást meg nem tudok írni neki, minthogy milyen a suli, mivel nem ismerem.
2014. nov. 7. 16:53
 4/18 anonim ***** válasza:
ez nagyon rossz :D
2014. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor elmondanátok, hogy milyen a jó? :D Egyébként már írtam egy pár lánynak így, és volt, aki utána találkozott is velem..
2014. nov. 7. 16:57
 6/18 anonim ***** válasza:
valami olyat írj, amiből az jön le, hogy nem te vagy a világ legátlagosabb embere. valami szolid humort is belerakhatnál, bármit ami kicsit is megfűszerezi ezt. ez egy sima kenyér amit te írtál, legyen belőle valami jó kis szendvics! (micsoda metafora)
2014. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Szia. Szimpatikus vagy nekem. Szeretnélek megismerni. Szerintem megkedvelsz."


Esetleg még:"Ha benne vagy írj, ha nem, videózd le ahogy dobsz egy hátra szaltót és érteni fogom."

2014. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ne kérj bocsánatot, ne kérj engedélyt. Kezdd rögtön a beszélgetés részével. Írj rá valami kérdést, vagy ilyesmit. Aztán ő majd eldönti, válaszol-e. Az tuti, hogy a rendőröket nem fogja rád küldeni, azaz kár egyből mentegetőzni.
2014. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam neked, most mindjárt kiderül, hogy bejött-e.

Majd leírom, hogy megadta-e a számát, és eljött-e velem a lány randizni.

2014. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 fahéjas Alien ***** válasza:
77%

Mivel csupán a képei alapján szimpatikus és nincs semmiféle személyes kontaktod vele, így nehezebb a kezdeményezés... illetve, milyen képekről van szó? ... esetleg, ha azokon a bizonyos képeken van olyan dolog, amivel kapcsolatban beszélgetést indítványozhatsz z már jó.. (például, egy kép A pontban, ahol te is jártál és valamiféle emlék fűz hozzá, valami használati tárgy, amihez neked is van közöd, ilyesmikre gondolok). Illetve a fb-re már körülbelül mindent kitesznek az emberek, kedvenc könyv/film sorozat/hol jártam/voltam stb... ezekhez kötődve is lehet beszélgetést kezdeményezni. - és ezt persze kombinálhatod a te verzióddal és mindjárt nem is lesz annyira általános.

Remélem tudtam segíteni, sok sikert.

2014. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!