Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hulye voltam?

Szerintetek hulye voltam?

Figyelt kérdés
Reggel a buszon meloba menet folszallt egy gyonoru lany . Leullt elem . Majd mikor sokan szalltak fel a mellettem levo ulesrol elvettem a tatyom es egybol mellem ullt. Szerintetek hulye voltam hogy nem szolitottam meg?
2014. nov. 8. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, már miért kéne megszólítani minden vadidegent, aki leül melléd a buszon?
2014. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kisboltos ***** válasza:
hát így utólag könnyű azt mondani, de ja, az voltál
2014. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen
2014. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#1 . Irtam hogy elosszor elem ullt majd mikor elvettem a taskam hirtelen felallt es mellem ullt . Tehat volt mar helye csak utana ullt mellem
2014. nov. 8. 19:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Oké, akkor úgy kérdezem, hogy már miért kéne megszólítani minden vadidegent, aki előbb eléd ül, majd átül melléd a buszon? :D

Amúgy eredetileg a szélvédőnek háttal ült? Csak mert sokan nem szeretnek úgy ülni és inkább átülnek, amint felszabadul egy hely.

2014. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igazad van :D

na de akkor is :$

Olyan gyonyoru volt :$

2014. nov. 8. 19:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire bánt a dolog, és legközelebb meglátod, szólítsd le :D Ettől még nem leszel hülye.
2014. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jo de szted nem szolitottam bolna le ha lett volna batorsagom :$
2014. nov. 8. 19:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Mivel azt kérdezted, hogy hülye voltál-e, ezért arra következtettem, hogy a buszon talán nem is jutott eszedbe, vagy csak valamiért meggondoltad magad és később megbántad. Ha akartad, de nem volt bátorságod, az nem hülyeség (miért lenne?), hanem önbizalomhiány vagy félénkség (és nem, a kettő nem feltétlenül ugyan az).
2014. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De azert oltam hulye mert befostam attol hogy megszolitsam :D
2014. nov. 8. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!