Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hulye voltam és koplalàss...

Hulye voltam és koplalàssal fogytam le. Ha normàlisan eszek és tornàzok akkor van rà esély hogy nem hizom vissza a duplàjàt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha a ch alacsonyan tartod és tskg x 2 gramm fehérjét beviszel,akkor nem jön vissza a duplája.Viszont hízni fogsz,mert az izmok "visszatöltik" magukat.
2010. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendben koszonom. Csak az a lényeg hogy maradjon meg a formàm.
2010. okt. 31. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
figyelj nem akarlak cseszegetni, de mit vártál?????? 5 napig szinte semmit nem eszel utána meg ugye bár elég sokat a semmihez képest! Na már most az 5 nap alatt amit be is vittél jól elraktározta a szervezeted amit meg írtál, h 1000-1200 kalória között ettél szintén hiszen felkészül arra, h lehet még ilyen! hát ez van! egyébként le fog az menni ha ezután normálisan fogsz enni, mert most vissza kell szoktatni a szervezetedet a kajára! Ennyi!
2010. okt. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hopsz a válaszomat nem ide szántam! sorry!
2010. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A "normális" étkezés feltételez legalább 1500-1700 kalóriát, ha átlagos testalkatú felnőtt nő vagy.

Ha eddig 1000 kalóriát ettél, nincs esélyed.

2010. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!