Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nektek bejönnek a...

Lányok nektek bejönnek a motoros pasik, vagy csak én vagyok oda-meg vissza értük?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 20:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10-es! Én is chopper párti vagyok, de igazából mindenféle stílusban tetszik valami. Csak látom, hogy nagy divat lett a sport motor. Rengeteg feltűnési viszketegségben szenvedő egyén van, aki csak azért veszi meg, mert felvághat rá.
2014. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Csak számomra jelentik a motoros arcok a rockert a harleyn?
2014. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 vagyok, ezt még elfelejtettem beírni: számomra a motor nem a sebességről szól, hanem az életérzésről.
2014. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

11-es Igen sajnos sok ilyen van (most nyáron egyik majdnem el is gázoltatta magát velem, a másik meg gondolom a szalonból hozta vagy kölcsönbe volt nem tudom de a benzinkútnál mellettem tankolta tele. Mikor megjegyeztem neki, hogy talán nem diesel kéne bele fogta a fejét... (de leszívták nem lett baj, nem indult el vele).


12-es én jobban kedvelem a harely-sokat bár némelyiknek nagy az arca, de alapvetően a rockerekkel jól kijövök meg a zenei ízlésünk is egyezik. Viszont a chopper-esek csak egy kis részét képezik a motorosoknak.

2014. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ops 10-es voltam az lemarad
2014. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Uccsónak! Jó arc vagy! :)
2014. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!