Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyes egyedülálló nők miután...

Egyes egyedülálló nők miután ismerkedés alatt tesztelésként kijelentik, hogy van barátjuk, miért várják el, hogy az elhangzottak után még teperjünk értük?

Figyelt kérdés

Kérdezem: mire jó ez a taktikázás? Miért kell a nőknek megbonyolítani a saját életüket, életterüket? Miért nem lehet egyszerűen azt mondani, hogy bocs, de nem jössz be nekem? Vagy azt, hogy igen, nagyon tetszel nekem, te tökfilkó, de nem merek belemenni egy kapcsolatba, mert félek a kapcsolattól? Miért nem lehet korrekten közölni egy férfinak a tényeket? Miért kell hazudni? Miért kell azt hazudni, hogy van párjuk? Miért mondják ezt? Miért várnák el, hogy egy olyan nőre hajtsak, akinek van barátja?


Nyilván nem fogok - és talán több, racionális felfogású férfitársam sem fog - ráhajtani egy olyan nőre, aki kapcsolatban él, mert nem tartom fairnek, hogy egy másik férfi háta mögött ármánykodjak. Ennyivel megtisztelem azt a másik férfit!


ÉS AMI A LÉNYEG: tehát egyes nők felhozzák nekem ezt a kényes szituációt, belekényszerítenek egy olyan helyzetbe, amiből egy szó sem igaz - hiszen egyedülálló nőről lévén szó -, azaz még a jobbik esetben is "CSAK" hazudik nekem.


Nyilván ezek után, mivel észreveszem, hogy ez csak egy gyenge játszmázás, taktikázás, de minimum hazudozás, amiket személy szerint nem tolerálok, nem megyek bele a további játékba, így apránként hanyagolni kezdem a nőt. Egyre kevesebbet beszélek vele, már nem nagyon osztok meg neki a magánéletemről semmit.


Valójában nekem esik szarul, hogy egy újabb nőnek tárulkoztam ki a hónapok során, majd egy ilyen idióta teszttel egyszerűen elvágja magát nálam. S ha mindez nem lenne elég, akkor napokkal később másoktól azt kell visszahalljam kettőnkről, hogy én milyen könnyen feladom, meg nem harcolok senkiért, gyáva vagyok egy kapcsolathoz, és hogy egy ilyen csodálatos lányt ilyen könnyen elszalasztok. Mi a fene! Könyörgöm! Ha egyszer a szemembe hazudja egy nő, hogy van pasija, az minden szempontból a lehető legrosszabb húzása, ugyanis vagy titkon tényleg van neki, vagy a pofámba hazudott.


Az eset után az említett nő meg van sértődve, haragszik rám, kerül engem, feszült, mogorva velem, s ha más nővel szóba állok, akkor féltékenykedik, elpirul, ideges lesz. Holott nekem lenne jogom a sértődésre.


Tehát még ezek után teperjek egy olyan nőért, aki taktikázgat, mesterkedik? Akkor mit is várhatnék egy ilyen nőtől, ha már kapcsolatba kerülnék vele? Minden héten megszívatna valami hülye tréfával? Mégis mit várnak az ilyen nők? És miért nehezítik meg a saját életüket, és másokét is?


2014. nov. 9. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

én nő vagyok, nem tudom a megoldást, csak annyit akartam mondani, hogy ez nekem nőként is nagyon furcsa, ilyet még nem hallottam, teljesen biztos, hogy nem minden nő ilyen, hiszen ez hülyeség.

nem mellesleg teljesen igazad van...és sajnálom, hogy ilyenekbe futsz bele.

2014. nov. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vicr4m ***** válasza:

Ez a "shit test", ezzel próbálnak védekezni az olyan férfiaktól, akik csak meg akarják őket fektetni, ezzel tudatják, hogy itt bizony meg kell küzdeni érte. Amikor pl. egy szórakozóhelyen megismerek egy lányt és ezzel jön akkor vagy úgy teszek, mintha meg sem hallottam volna vagy azt mondom, hogy nekem is van barátnőm, de attól még beszélgetni csak szabad.

Másfelől elképzelhető, hogy tényleg van barátja vagy egyszerűen nem jössz be neki, van ilyen, de ezt könnyű észrevenni.

Hazugság sosem szép dolog, de ez ebben az esetben inkább egy teszt, mintsem rosszindulatú hazugság.

2014. nov. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez azért erős túlzás, mert értelmes pasinak ez piros lámpa. Olyan volt nekemis, hogy egy lány mondta, hogy "most pihenek, addig menjek oda egy másikhoz, az ott elég jó nő, nem? "
2014. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!