Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Népszerű fiú, kevésbé népszerű...

Népszerű fiú, kevésbé népszerű lány. Működhet?

Figyelt kérdés
A srácnak sok ismerőse van de a lánynak nem olyan sok.Lehetséges hogy egy ilyen srác felfigyel egy ilyen lányra?

#fiú #lány.népszerű
2014. jan. 28. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
van ha közelkerülsz hozzá :D
2014. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kérdés alapján azt hittem, hogy már majdnem kapcsolatban vagytok, de emiatt bizonytalan vagy.

A magyarázatot elolvasva látom, hogy semmi esélyed.

2014. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Ide aztán annyi konkrétumot írtál, hogy alig bírom követni...

Komolyan nem tudom, minden lehetséges (egy bizonyos szintig).

2014. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok annyira népszerű, viszont volt barátom az volt. Ő nézett ki magának. Szóval ha tetszel neki, akkor simán, ha viszont nem mutat semmi érdeklődést, felejtős.
2014. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a népszerű fiú tudhatja hogy "mivel jár" a népszerűsége, ezért nem biztos hogy barátnőjének is feltétlenül ilyet választana...
2014. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tegyük fel kukás józsi-t ismerik sokan, mer elszokta kérni a szárazkenyeret, de Szekszi Bébinek nincs 1 barátya se mert kazdag, szoval kukás józsi biztos összejönne vele...
2014. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!