Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy egy csaj azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy egy csaj azért nem szimpatizál velem, mert nem elég menő a facebookom?

Figyelt kérdés
Nem nagyon érdekel, nem posztolok folyton, sok képem sincs, max amin megjelölnek. De van olyan, h valaki ez alapján dönt?
2011. ápr. 21. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet. Mondjuk én alapból nem kezdenék egy olyan primitív nőszeméllyel, aki ilyen hülyeség alapján dönt.
2011. ápr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fantasy20 válasza:
100%
ÚR ISTEN!!! Mi ez a facebook???!!Már azt is az alapján döntöd el hogy kivel jársz??? A sok h..lye függő meg komolyan is veszi!!!Ha tényleg ez alapján dönt akkor gyorsan hagyd ott és ne is foglalkozz vele!(amúgy abba még senki nem gondolt bele hogy ez a facebook kicsit olyan hogy otthon ülsz és nézed ahogy mások élnek??de ezt lehet csak én érzem így) Szerintem elég gáz hogy idáig fajult ez az egész. "nem elég menő a facebookom"- ne haragudj de ez szerintem nagyon gáz!
2011. ápr. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha "menő a facebookod", akkor az nem személyesen neki van, hanem mindenkinek. Nem szerencsétlen facebook a hibás, ez pont olyan, mint mikor valakinek kint van mindene a ruhából, hogy nézzék... Járnál egy ilyennel?!
2011. ápr. 21. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Aki ilyen, az egy emeletes vadbarom! Szard is le a p*csába, ha egy ilyennel összefutsz!
2011. ápr. 21. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
01:32 Nem csak te érzed igy. Tini vagyok, és nincs facebookom. A legtöbb osztálytársam hulyének néz emiatt. Én meg öket nézem hulyének, h nem értik meg, h amig én élem az életet, addig ök nézik. Persze lehet, h én vagyok visszamaradott gondolkodásu. 15l
2011. ápr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van, de te tényleg ilyen nőt akarnál magadnak?
2011. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Golyót az összes ilyen nyomorék rib4ncnak!!! Pusztuljanak!!!!
2015. márc. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!