Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan győzhetném le a gátlása...

Hogyan győzhetném le a gátlásaimat az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Folyamatosan csúfoltak és bántottak az általánosban, emiatt nagyon zárkózottá váltam és már ösztönből sem merek magamhoz közel engedni embereket. Pedig érzem, hogy muszáj lenne, mert nem akarok egy antiszoc. ember lenni, aki magányosan éli le az életét.

Valaki tudna valami tanácsot adni, hogy hogy kezdhetném el? Esetleg akad itt olyan, aki hasonló cipőben jár(t)??



2014. nov. 9. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen én.

Kb. 17 éves koromban kezdett fejlődni a közvetlenségem. Változtattam a külsőmön, megfigyeltem mi az, ami jól áll nekem. Elkezdtem járni társaságba, beszélgetni sokat. Nem mindig a párkapcsolatot figyelembe véve kell ismerkedni, hanem akár barátilag is. Eltelt pár év, elkezdtek engem is észrevenni mások.

2014. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alkohol megoldás minden problémára, légy alkoholista!
2014. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Velem is ez a helyzet(nem csúfoltak csak nagyon gátlásos vagyok), egy csajt így szalasztottam el, nem voltam elég merész a gátlásosságom miatt pedig beszéltünk is meg minden ráadásul ennyire nem jött még be csaj akit én is érdekeltem. De hát ez van.. :/

16/f

2014. nov. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es, köszönöm szépen a válaszod! Lehet, hogy nekem is ezt kellene tennem, nagy változtatásokat véghezvinni magamon :) Most adtál egy jó ötletet! :)


3-as, engem is ez nyomaszt annyira! Már nem egy fiú tetszett nekem az eddigi életemben, de egyszerűen túl félénk vagyok, hogy komolyabban is próbáljak lépni a dologban és emiatt rengeteg lehetőséget elszalasztottam már...

2014. nov. 9. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem meg ignorál... No, ezért nincs pasija. :D
2014. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!