Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha szeretnék egy...

Mit tegyek, ha szeretnék egy nőt magam mellé, de utálom a sablonos ismerkedéseket?

Figyelt kérdés
Annyira unom már a "mit dolgozol", "mit tanulsz", meg a szokásos randi etikettet, hogy nincs kedvem az egészhez. Pedig amúgy tényleg nagyon szeretnék egy társat, de most egy ilyen kisebb válságban vagyok. Nem tudtok valamit mondani, hogy lehetne feldobni ezeket, hogy ne legyen annyira merev az egész szituáció?

2014. nov. 10. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
járj el új társaságokba: táncklub, zenekar, énekkar, szakkoli, suli, karate, falmászás, ilyesmi tehát zene sport tudomány kézművesség menj el új közösségekbe és akkor ott társaságban tudsz ismerkedni. könnyebb is ott leszólítani egy csajt hiszen: hé segítesz? Vagy ideülhetek melléd? vagy te mióta vagy itt? stb stb stb...
2014. nov. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy sose okozott gondot az ilyesmi, ha sablonosnak érzed fel lehet tenni a kérdést viccesen is. Vagy lehet kapásból más témával is kezdeni. Mondjuk ilyenkor nem árt ha egy hullámhosszon vagytok, nekem a múltkor bejött a monty python idézetek megversenyeztetése. Vagy a mondat közepén beszúrás. De a macskám is van annyira hülye hogy bármelyik akcióját mesélve lefordul a székről az ember a röhögéstől. Vagy a cash playerek szidása is elég jó közös téma szokott lenni az online játékokban (kivéve ha olyan a pasi akkor gáz, de abból is kivágtam már magam). Szerinte csak hozzáállás és hallgatóság kérdése.
2014. nov. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!