Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normál értékrendű, mélyérzésű...

Normál értékrendű, mélyérzésű csinos nôt hol találok?

Figyelt kérdés
25+
2014. nov. 10. 09:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
kellemetlen ugye, amikor tukrot tartanak eled :)
2014. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Az hát, éghet a pofája rendesen.

Aranyom, az a pasas, aki qrvázza a nőket, nem érdemel normális nőszemélyt.

2014. nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Ha te egy normál értékrendű, mélyérzésű, jóképű férfi vagy, akkor az egész világban.


Elvárásaid vannak, azt látom, ennek ellenére a stílusod undorító és taszító. Ezek alapján még bottal sem piszkálnálak meg.


Feltételezem, te nem tartozol az általad leírt kategóriába, de azért ilyen partnert szeretnél. Tipikusan az a fajta vagy, akiről kiderül hogy kb. csak egy útszéli nőt érdemelne és felháborodik azon, hogy normális nőnek nem kell. Aztán itt szidja őket utána minden kommentben. Tudod, mielőtt elvárásaid vannak, nézz magadba és tedd fel a kérdést hogy megérdemled - e.

2014. nov. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell herceg csak egy olyan pasi akinek az örültségi szintje megüti az enyémet. Na ilyet nem találtam még.

Amúgy kérdező már ne is haragudj, de a megnyilvánulásaidból te nagyon nem egy "mélyérzésű" emberkének tűnsz? Inkább egy keserű pasinak aki tele van (valós vagy vélt) csalódásokkal.

2014. nov. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Miközben beszéltek?

Le nyomi csavóztak és egyéb módon megalázott pár gyökér,talán dicsérem meg őket?????

Milyen emberek vagytok ti?

1-2bunko ide jár leszolni azt aki nem olyan mint Ők és még ti bunkozzatok le azt aki valóban értékes ember,de nem hagyja hogy alázza 1-2anonim majom?

Remélem Ti akik beszoltatok kicsit elgondolkodtok ki is a hunyó!

2014. nov. 10. 11:28
 16/28 anonim ***** válasza:
Yup igazolva látom a feltételezésemet. Kérdező még ha más provokál is vagy bunkó akkor neked is annak kell lenni? Egyáltalán miért dühít fel ennyire ismeretlen emberek véleménye? Amit csinálsz az nem a "nem hagyja magát" kategória hanem valami átmenet a túlreagálás és a hiszti közt.
2014. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Miről beszéltek az eleje!

Igaza volt annak a tudósnak aki azt írta hogy no name emberek azért szeretik az ilyen oldalakat,mert anonim módon alázhatnak meg embereket és itt élik ki szadista hajlamaikat!Akinek nem inge ne vegye magára!!!!

2014. nov. 10. 11:35
 18/28 A kérdező kommentje:

Idejéről embereket provokálni nem érzed ezt szadzmusnak,te szerencsétlen?Sose hagytam magam ilyen idiotaknak,miért Te mennyivel vagy különb nálam,nézz magadba utána ítélkezz!

Tolerancia,tanuld meg mi az,aki még mégvedi magát akár 10-20falkaban támadó anonim okos ember ellen az egy remek ember,most nekem ne gyere a 74%-oddal,én pár hete vagyok itt az oldalon,Te biztos régebb óta!

Jöhet a következő támadás.... Nehogy ne szólj vissza mert belehalnal te Ork!

2014. nov. 10. 12:05
 19/28 anonim válasza:

Haha de jót röhögtem.:)))Szadista:D

Na figyelj kedves kérdező!Szerintem te tettél fel egy kérdést,itt ezeknek a nyomiknak,hogy te hol találhatsz egy mélyérzésű nőt.Na akkor kérdem én!Ki a nyomi,aki itt egy ilyen oldalon kérdezi meg,hogy hol találhat egy mélyérzésű nőt?Alapban te lehetsz egy nyomi szerintem,ha itt kérdezgetsz embereket,hogy hol lelhetsz magadnak ilyen nőt.Most erre mit lehet mondani?Közértbe?Postán?Tescoba?Munakehelyen?Erre most mit lehet mondani.Ha azt kérdezted volna,hogy hogyan legyek normális hogy a nők is azok legyenek velem,akkor még lehetne erre normális választ adni.Szóval tedd fel mégegyszer a kérdést.De úgy ahogy én leírtam hogyan lehet választ adni a kérdésedre,mert te sem vagy éppen kedves ember!Szóval eltudom képzelni,hogy ha egy nő visszautasít,akkor azt is lenyomizod vagy kur..vázod.

Szóval elöbb nézzél magadba és utánna,keressél normális nőt,mert utánna ha csiszolod alpári stílusod,akkor majd hidd el a nők is másképpen fognak rádnézni,és te is ő rájuk.További szép napot!

2014. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
19-es. Te is azért jársz ide hogy másokon röhög,karörömködj,akkor miről beszélsz,jobb lett volna ha csituban maradsz,Üljél le Egyes!
2014. nov. 10. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!