Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normál értékrendű, mélyérzésű...

Normál értékrendű, mélyérzésű csinos nôt hol találok?

Figyelt kérdés
25+
2014. nov. 10. 09:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Kisfiam, mi itt mind segiteni probalunk neked. Arra probaljuk felhivni a becses figyelmedet, hogy a te keszulekedben van a hiba, nem a nokben.


38F

2014. nov. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:

ma 13:30


Kedves kérdező!

Én nem azért járok ide hogy másokon röhögjek,hanem a magadfajta hülyéknek megprobálom felnyitni a szemét.De látom te neked nem lehet segíteni,mentehetetlen vagy.

Tudod nekem ha ilyet írnak 2 oldalon keresztül,akkor elgondolkodom magamon.Ezt fel lehet fogni építő jellegű kritikának is.Én ilyen esetekben többnyir magamba szállok és elgondolkodom hogy vajon mit csinálok rosszul.Az már az elején látszott hogy te nem birod a kritikát,mert minden válaszadót leugattál,magyarul ha egy nő elküld téged,akkor azt is llefogod büdös ku...rvázni,szóval gondolkodj el és szállj magadba.Hidd el nem csak hülyék járnak erre az oldalra,de rajtam kivül sokan írták,hogy a hiba a te készülékedben is lehet.

2014. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Mentehetlen az ilyen kedves Magyar Szótár nevű okoska
2014. nov. 10. 14:05
 24/28 A kérdező kommentje:
21-es az idősebb én vagyok úgyhogy ne kisfiamozz
2014. nov. 10. 14:06
 25/28 anonim válasza:
Na már tudjuk miért menekülnek előled a nők.A 3 oldal alatt ez bebizonyosodott.Ilyen sítulus mellett nem csoda,talán még ütötted is a nőket mi?Ha éppen nem úgy volt ahogy te akartad...
2014. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Nem kritizálni kéne másokat hanem értelmes választ adni,ne, véletlen írta az a professzor az ilyen oldalakon no name emberek azért lógnak hogy másokat kigunyoljanak,megalázzanak,ha olvasnatok más oldalt is nem csak itt lennétek tudnátok miről beszélek,xy. Normális válaszára normálisan reagálok, de ha vki tirpák módon szól hozzá mit kéne tennem kòszönjem meg neki????

Na jó töröltetem a kerdest ti meg keressetek egy újabb embert akit ócsarolhattok!

Mivel sokan valaszoltak erre a kérdésre mint a barmok egyre többen megnezik mi a kérdés hogy még egyet tudjanak belerugni abba aki amúgy úgymond tanácsot kérne, de ilyen nagyokosok inkább készüljenek a diplomájukra,mert ugye mki diplomás okostojás, nem átlag emberek vagytok,ááá nem!

Hagyjuk már

2014. nov. 10. 14:11
 27/28 A kérdező kommentje:
25-ös megint egy okos,sose bántottam egy nőt olvasod el az utolsó kommentert,nem ezt 1-el ezelőtti,ha vki visszaszol a sok ócsarolasra akkor mindjárt elmebeteg.nôvwrő,pedofil légyszíves meg írjátok pár jelzôt úgyis pszichológus itt mki
2014. nov. 10. 14:15
 28/28 anonim válasza:
Szerintem ne itt sírj kérdező!A lépjél ki a valóéletben is egyszer csak találsz egy normális nőt!De!Ahhoz neked is változni kell,ahogy látom...
2014. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!