Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kezeljem, ha udvarol egy...

Hogy kezeljem, ha udvarol egy srác mikor van barátnője?

Figyelt kérdés

Bókolgat, udvarol nekem, és ki is mondta hogy tetszem neki és udvarol nekem, mire én rákérdeztem a barátnőjére és azt a választ kaptam, hogy friss kapcsolat még, de nem érez úgy iránta ahogy kellene. Nekem nagyon tetszik a srác, de ez elég unszimpi így, úgyhogy valahogy távolságot kéne tartanom vele, de mivel egy társaságban mozgunk, elkerülhetetlen hogy találkozzunk, plusz facebookon is folyton rám ír mostmár. Legszívesebben megmondanám neki, hogy ez szem*tség, hogy a barátnőjével ezt csinálja, de nem akarok összeveszni vele, mert nem szeretnék feszkót a közös társasági összejöveteleinken.

19/L


2014. nov. 10. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Elutasítod simán egyszer, ha próbálkozik tovább, akkor attól függően, hogy mennyire vagy türelmes, talán még egyszer. Ha ismét bepróbálkozni, na akkor küldeném el a búsba.

Mellesleg ha a barátnője is a társaság része, akkor lehet tudatni is vele.

2014. nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha Neked tetszik a srác nagyon akkor egyértelműen jelezd neki, hogy nem fogsz addig egy lépéssel sem közelebb lenni hozzá amíg ott a másik nő -> ha valóban komolyan kellesz neki és nem érez iránta semmit akkor szakít vele...ha nem tetszik a srác annyira, ezt így mondd meg neki és tedd emllé, hogy hagyjon békén...ennyi
2014. nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a sráccal. Ha összejönnél vele, lehet veled is ezt csinálná.
2014. nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ha nem vagy képes megmondani, h állítsa le magát, akkor koptasd le...ne írj vissza neki, kerüld, stb. de vhogy úgy érzem, hogy ez mégse vagy ennek az udvarlásnak ellene. lehet könnyben menne, ha a barátnője helyébe képzelnéd magad;)
2014. nov. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Paulik Áron ***** válasza:
Jelezd neki egyértelműen, hogy nem szereted a köpönyegforgatást, ebből érteni fogja, hogy ilyen viselkedéssel nincs nálad esélye.
2014. nov. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem akarsz tőle semmi.
2014. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

biztosra akar menni.

jelezd neki egyértelműen h tetszik neked de a barátnője miatt nem lehet több.

most persze azontúl h szemétség amit ő csinál, valahol az is az amit te, és a helyzetedben lévő lányok ezrei csinálnak. ilyenkor van h a srác dobja a másik csajért a kedves aranyos stb barátnőjét. aztán amikor már szabad a pálya, már nem is olyan izgalmas a csaj számára, és az továbbáll. lényegében ettől tart a gyerek és ami jeleket adsz neki abból végülis jogosan.

2014. nov. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!