Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/ férfiak! Mondtatok már...

Fiúk/ férfiak! Mondtatok már olyat egy nőnek, hogy különleges, nem minden napi? Komolyan gondoltátok, vagy csak ez is ilyen sablonos csajozós szöveg?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, és komolyan gondoltam.
2014. nov. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valamit mondani kell különben jön a hiszti hogy nem törődök vele.Mellesleg csak az a csaj veszi ezt a szöveget be aki be akar venni mást is nem csak a szöveged.
2014. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, komolyan gondoltam. Óriási hiba volt...
2014. nov. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Van aki komolyan gondolja, van aki csak ezzel akarja lebókolni a lányról a bugyit.

Nem csak a szavakat kéne nézni, hanem a tetteket is. Ha ezt mondja, és annak megfelelően is cselekszik, akkor gondolta komolyan.

2014. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Változó. Van, akinek csak azért mondom, hogy betehessem, van akinek meg azért, mert tényleg úgy gondolom. Ezt nem tudom szabályszerűen leírni, nőtől függ.
2014. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem mondtam neki, mert úgyis azt hitte volna, hogy csak sablon csajozós szöveg.

Később aztán kiderült, hogy mégsem olyan különleges a lány.

2014. nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Paulik Áron ***** válasza:

Szerintem ha valaki számára különleges vagy, az nem azért van mert mondja, hanem mert azzá váltál a számára és ezt neked is érezned kell. Ha megnézed hogy mennyire ismer téged, és összeveted még a viselkedésével, hogy mennyire lehet számítani rá, mennyire figyelmes stb. akkor tudni fogod, hogy komolyan mondja-e.

Mondtam már ilyet lánynak, de csak ha komolyan gondoltam, vagy épp nagyon szerelmes voltam. Olyan szándékkal sosem, hogy na ettől majd könnyebb lesz megdönteni - akinek ennyi elég, olyan csajból köszi, nem kérek.

24F

2014. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Persze, mindegyiknek ezt mondom. :-D


Komolyan: Igen, volt ilyen. És komolyan is gondoltam. És nem azért mondtam, mert ezt várta volna el, hanem azért, mert számomra TÉNYLEG különleges volt. (És most is az, még 15 év után is!)

2014. nov. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, komolyan gondoltam. Bár nem annyira egyértelműen.


Az ismerőseinek akikkel találkoztunk azoknak mondtam nyíltabban ezt.


Kár, hogy nem lesz semmi valószínűleg közöttünk a kölcsönös szimpátia ellenére. :) De ilyen az élet.

2014. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Igazából azért érdekeltek a válaszok, mert sokszor mondták ezt már nekem és kezd sablonosnak tűnni. Olyanok is mondták már, akikkel barátságnál több soha sem lesz, és ezt ők is tudják. Csak nem tudom, hogy mit látnak bennem...
2014. nov. 10. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!