Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/férfiak! Titeket zavarna,...

Fiúk/férfiak! Titeket zavarna, ha a lánynak/nőnek, aki amúgy nagyon tetszik nektek, szőrproblémái lennének?

Figyelt kérdés

Tehát ha kicsit erősebb szőrzete lenne a kelleténél (családi ágon örökölte). Nem szakállra gondolok, de mondjuk sötétebb, sűrűbb szőrzet az arcon és nyakon(pár látható szál), kicsi a mellkason, hason. Persze foglalkozna vele, és rendszeresen szőrtelenítene, de azért az látszik valamennyire. Befolyásoló tényező lenne a kapcsolatot illetően? Kiábrándító lenne, akár annyira, hogy emiatt nem jönnétek össze vele/szakítanátok?


Köszönöm a rendes válaszokat!

18/L



2014. nov. 10. 17:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Akkor ne, csubi.
2014. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Szia. Attól is függ milyen a lany egyébként. Külsőleg csini noies vagy más? A bugyiból sok látszik ki neki?
2014. nov. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Miért jön mindenki a bugyi alatti részekkel? Én azt egy szóval nem említettem. A probléma az arcon/nyakon, mellkason és hason van, ezekre kérdeztem rá.
2014. nov. 13. 08:27
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia, egy képen jobban el lehetne dönteni a dolgokat, de megmerem kockáztatni hogy annyira nem súlyos.

Ha törődsz vele és gyantázod vagy valamilyen úton eltávolítod szerintem engem nem zavarna (megjegyzem ezt kép nélkül eldönteni elég nehéz). Amúgy pedig ha csinos vagy ezt leszámítva akkor nincs probléma.

2014. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!