Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A németek alapvetően agresszív...

A németek alapvetően agresszívabb és perverzebb emberek mint a magyarok?

Figyelt kérdés
A természetükből kifolyólag ilyenek nem? Meg náluk azért van egyfajta rasszjegy is ami a magyaroknál nincs. Szóval ilyen alapon meg lehet közelíteni ezt a kérdést.
2014. nov. 10. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2014. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem, kifejezetten udvariasak és figyelmesek minden téren (szex is)-legalább is, akivel találkoztam eddig
2014. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

Agresszívek?


Döntsd el magad


2 világháború kirobbantása

koncentrált népírtás

keletnémet úszónők viselkedése

Hitler és barátainak morálja.

2014. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kedves figyelmes precíz emberek.
2014. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 TallandThin Boy ***** válasza:
53%
#3 A világháborút nem a németek tervelték ki, inkább ők voltak akivel kirobbantatták.
2014. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%

#6


tudom, nem vagyok hülye.


Viszont azok is tudták melyik nép az amelyik olyan habitusú hogy ki lehessen velük robbantani. Mert pl Mexikót vagy Jamaicát hergelheted azok ugyan meg nem mozdulnának, mert ők inkább amolyan békés "lazulós" nép.


De pl. orosz, német, olasz őket könnyű "lángra lobbantani" (érzelmileg)

2014. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sztem Hitler kezdte el szépen bővíteni a birodalmát, hamarabb kellett volna lépni, s akkor nincs ekkora baj, bár voltak dolgok, amik anélkül is megtörténtek volna sztem is.


A kérdésre pedig sztem nem lehet egy nemzetiség alapján megmondani, h milyenek az emberek, itt is vannak kedvesek, meg rohadtul nem kedvesek is. A rassz alapján történő megkülönböztetésről nem is beszélve, nemtom, h mit szólna anyud, ha romalányt vinnél haza, vagy romafiút, a többség sztem nézne.

2014. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"hamarabb kellett volna lépni"


Pont ezaz, hogy a nagyhatalmak nem akartak hamarabb lépni, anglia terve pl az volt hogy a németek és az oroszok leverik egymást és akkor marad Anglia meg Franciország a főnökök. (sőt még meg is gazdagodnak picit a hitelezésből meg az eladott stukkerekből)


De ez most nem ide tartozik, ne offoljunk.

2014. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hosszabb kinn élés után modhatom hogy felnőttek nagyon nyilt és barátságos emberek ,,de a gyerekek már mások(ami nekem rögtön szembetűnő volt hogy sokal közvetlenebbek és perverzebek)
2014. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!