Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Mitől vagyok...

Mit tegyek? Mitől vagyok ilyen? Hogy változtassak rajta? Hogy lehetek kicsit agresszivabb?

Figyelt kérdés
Üdv férfi létemre elég csendes visszahúzódó szerény vagyok de nem vagyok kis darab. De ha felhúznak akkor magamra se ismerek és eza szerénység miatt nem tudok úgy ismerkedni beszélgetnu másokkal (van barátnőm). És ezen szeretnék változtatni hogy bátrabb és beszédesebb legyek. Értelmes válaszokat küldjetek köszi:) 19/F
2014. júl. 11. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél akkor bátrabb és beszélj többet. Mit gondolsz mi mit tudnánk ajánlani? Ha agresszívabb akarsz lenni b*ssz be minden délután.
2014. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Add meg a barátnőd telefonszámát! :-)
2014. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Agresszívabb ne legyél! ;) Viszont tanulj meg kérdezni, és akkor hidd el, téged fog mindenki a legjobb beszélgetőtársnak tartani, pedig nem mondtál semmit, csak kérdeztél. :)
2014. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!