Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy fiu. Hogyan...

Tetszik egy fiu. Hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés
de nem rég mondta el h tetszik neki az évfolyamtársam nagyon csalódott voltam.. de egyrészt örültem neki h ilyet megoszt velem és most azt ajánlottam neki h összehozom a lánnyal.. rosszul tettem.. de viszont meg nem akartam h oltogatni neki a lányt mert az túl feltűnő lenne.. KÉRLEK SEGÍTSETEK :'(

2013. jún. 16. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
légy jó csaj
2013. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

fiÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ


Hosszú ú-val.

2013. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A jó anyád sírkövére írj ilyen helyesírással!


Amúgy meg mondd meg neki, hogy tetszik neked. Mit veszíthetsz? Ha csak a barátja maradsz, holott többet akarnál és közben mással van, annak mi értelme!?

2013. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az hogy legalább ő boldog lesz és nem él abban a tudatban hogy nekem valaha is tetszett.. :) (a helyesírásról meg csak annyit hogy csak a fiú szóról hagytam le az ékezetet..ezen így fenn akadni.. pff.. :)
2013. jún. 17. 09:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem csak a "fiú" szóról hagytad le az ékezetet. Rajta! (Bum-bum-bum-bu-bum-bum-bu-bum-bum!) Kezdhetjük! (Óíé-ó-ó-óié-hajhó!):


- A mondatokat nagy kezdőbetűvel kezdjük!

- A "nemrég" szó egybe írandó!

- A "h" nem egy szó.

- A "hogy" kötőszó elé vesszőt írandó! (Ez többször előfordul a szövegben.)

- Az alá- és mellérendelő mondatokat, mondatrészeket szintén vesszővel válasszuk el egymástól!

- Kötőszavakkal egyébként általában nem kezdünk mondatot, bár ez inkább stilisztikai, semmint nyelvhelyességi hiba.

- A mondatokat egy ponttal (.) zárjuk, nem kettővel (..)!

- Olyan szóösszetétel, hogy "de viszont" nem létezik. Mindkettő egy ellentétet kifejező kötőszó, tehát a "de viszont" dupla ellentétet jelölne, kettős tagadást, ha úgy tetszik. Éppen ezért helytelen.


Igen, tudom, hogy ez csak a gyakorikerdesek.hu és azt is tudom, hogy nagyon fontos tini-teendőit miatt nem fecsérelheted arra a méregdrága idődet, hogy kulturáltan, megfelelő helyesírással, az írásjelek megfelelő használatával, igényesen fogalmazd meg roppant fontos kérdéseidet, de mégis azt gondolom, hogy az alapvető műveltség része, hogy legalább törekedjünk a helyesírásra és igényes megfogalmazásra, mindig és minden körülmények között, az utolsó szir-sz*r weboldalon is.

2013. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
OMG! Le ne harapd a fejem! :)
2013. jún. 18. 22:39
 7/7 anonim válasza:
Mi vagy te nyelvtantanár?
2015. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!