Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy két helyes...

Miért van az hogy két helyes de paraszt osztálytársamért odavannak a lányok értem meg nem?

Figyelt kérdés
Pedig én nem vagyok paraszt nem bánok durván a lányokkal sok barátom van igaz nem vagyok valami helyes de ronda sem
2014. nov. 11. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert a lányok többségét csak a külső érdekli sajnos
2014. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szeretik, ha megalázzák őket. És pont ők sírnak itt, hogy "Jaj, megütött a barátom", hát megérdemelted...
2014. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Neked a flegma jó csaj, vagy a kedves csúnya csaj osztálytársaid tetszenek jobban?
2014. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mert még túl gyerekesek hogy tisztán lássák a dolgokat. Nekik a rossz fiúk kellenek de abba nem gondolnak bele hogy ezek azok akik felnőtt korukba verik a családjukat és megeroszakolják a nőket. (Tisztelet a kivételnek.)

Ne bánd hogy nem kellesz nekik.

2014. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Furcsa osztálytársaid lehetnek. Kislányok még talán kinövik... Ha nem ne foglalkozz vele. Te menj olyan lányokhoz akik kedvesek.
2014. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Harmadik kommentelo a szep es kedves lanyok :D
2014. nov. 11. 22:10
 7/12 anonim ***** válasza:
És melyik a fontosabb a két tulajdonságból?
2014. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ebben az osztálytársas korban tényleg eléggé a külsőre mennek rá az emberek. Ez nem beszólás akar lenni, én is voltam középiskolás, meg ált. iskolás, és tudom, hogy nem voltam elég érett egy kapcsolathoz, és amit látok, az alapján is ezt gondolom. Egyszerűen tényleg kell az a pár év amíg megérik az ember.

Ilyen korban ez a természetes, külsőre megfog, személyisége is fontos nyilván, a világhoz való hozzáállása, hogyan viselkedik társas közegben, mennyire "menő", ezek mind mind fontos dolgok, és ezért senkit nem lehet megvetni úgy gondolom, mert folyton fejlődik mindenki, előbb-utóbb átalakul, pontosan ugyanúgy ahogy a korai ideálok is eltűnnek, és kezd az ember körültekintőbbé válni - jobb esetben.

Hogy miért nem figyelnek rád, ennek számos oka lehet, de talán csak "érteni kell a lányok nyelvén". Jófejnek kell lenni, viccesnek lenni, szórakoztatni őket. Nem nagy dolgok ezek ebben a korban, sokaknak megy, és el is nyerik a másik szimpátiáját, csak aztán kérdés hogyan alakul tovább.

Lehet nem veszik észre, hogy te kezdeményeznél, nem tűnsz ki a többi fiú közül, bár ez nem teljesen biztos, lehet hogy tetszel valakinek csak nem tudsz róla, mert neked ő pont nem tetszik, és nem figyelsz rá, ahogy ő sem közeledik, minek tenné, ha te sem teszed... ilyesmi.

2014. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem kell szepnek lennie csak nekem tettszen meg forditva is es szeressen
2014. nov. 11. 22:14
 10/12 A kérdező kommentje:
Mások szerint vicces vagyok es ok meg csak menok
2014. nov. 11. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!