Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg most vagyok a legrossz...

Tényleg most vagyok a legrosszabb korban ismerkedés szempontjából?

Figyelt kérdés

Egy idősebb munkatársammal dumáltunk, és szerinte most vagyok a legrosszabb korban. 23 éves vagyok.


Szerinte a 18 év körüli csajok már nem jók, mert nekik már túl komoly vagyok, ha pár év múlva valami komolyabbat szeretnék, akkor ők ugye még tombolnának stb...


A velem egy korú nőknek meg azért nem kellek, mert ilyenkor már az összes szeretne belecsöppenni a tutiba, ház,kocsi, minden azonnal, csak semmiért se kelljen küzdeni.. Amit én ugye még nem értem el, mivel most kezdtem el dolgozni.


Megmondom őszintén, tényleg van benne valami, főleg amit a fiatalabbakról mondott, bár bízok benne, hogy a velem egykorúaknál van kivétel.


2014. nov. 11. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is annyi vagyok, felhasználom ezt a kérdést, hogy erre fogjam ha valaki piszkál


"rossz korban vagyok hozzá"


(kicsit a nem vagyok kövér csak ünnepien telt klasszikusra emlékeztet)

2014. nov. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is igaz. Érdekes, sosem volt gondom párkapcsolati témákban, csak az utóbbi pár évben, az említett időszakban.
2014. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

egyénfüggő... ha azt nézed lehet okot találni arra mindegyik korban, hogy pont most miért nem jó


15-18 évesen fiatal vagy, 22-40 öreg... szerintem hülyeség

2014. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

19 évesen jöttem össze a 24 éves exemmel. (jó 1-2 év eltérés de érted) És nem rajtam múlt, hogy vége lett több év után. :(


Szerintem tökmindegy hány éves vagy, mindig találhatsz olyan lányt, aki megfelelhet neked.


23L

2014. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első barátnőmmel ennyi idősen jöttem össze, ő 19 volt. Próbálkozz csak!
2014. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te most abban a korban vagy, amikor fel kell építened az életed, és élvezni, ami van. Munka, karrier, szórakozás, carpe diem. Ha nem fognak túl rövid pórázon otthon (mint anno engem), használd ki ezeket az éveket. Nincs rossz kor, de ha most nem élsz, később bánni fogod, hogy lemaradtál (mellesleg engem a póráz sem akadályozott meg mindenben, de ehhez már az én makacsságom és spontaneitásom is kellett).

Aztán majd szépen te is változol, meg az emberek is körülötted. Gyorsan elmennek azok a 20-as évek, aztán egyszer csak azt veszed észre, hogy már 3-mal kezdődik az éveid száma.

2014. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 snek90 válasza:
Sztem csak szimplán béna vagy amúgy is miért 23 évessen kezdesz el dolgozni? :D
2014. nov. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert idáig tanultam, hogy ne 80 ezerért kelljen három műszakoznom egy szalag mellett... Mérnök lettem
2014. nov. 12. 22:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez újdonság számodra, de ez nem garancia semmire. Diplomás szakemberek is robotolnak, ha nincs szerencséd, te is a szalag mellé kerülhetsz. Tapasztalat (sajnos)...
2014. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!