Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? A padtársam egy...

Mit tegyek? A padtársam egy gyönyörű 14 éves lány és nagyon tetszik nekem. Szoktunk hülyülni, beszélgetni meg a barátom is. De nem tudom tetszem-e neki. Nem hiszem, hogy annyira jóképű lennék viszont kedves, megbízható, vicces.

Figyelt kérdés
Én 14/F

2014. nov. 11. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Flörtölj vele és figyeld a reakcióját.
2014. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hívd el suli után valahova kettesben.
2014. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak vigyázz nehogy lecsapjon a csajra a Pedobear.
2014. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 rézevőfiamór válasza:

Suli után kísérd el, üljetek le egy padraa és kerek perec mondd meg neki!

Mit veszíthetsz? Semmit a világon! Legfeljebb kapsz egy kedvezőtlen választ, és maradtok padtársak. Na bumm. Van elég lány.

2015. jan. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 fruzsikaaaaaa válasza:
Írj neki e-mailt hogy bírod😍😍😍
2015. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Suli után próbáld meg elérni hogy ketten maradjatok, vagy hívd el valahova, ajánld fel hogy hazakíséred. Ha nem szeretnéd egy az egyben megmondani neki hogy tetszik neked, akkor csak küldj aprócska jeleket, mint például nézz sokáig a szemébe, "véletlenül" érj hozzá a kezéhez, nevettesd meg, stb stb...és ha hasonlóab reagál, esetleg zavarba jön picit, akkor nyert ügyed van.
2016. szept. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!