Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez az oldal társkeresőként is...

Ez az oldal társkeresőként is funkcionál?

Figyelt kérdés
Meg lehet itt találni az életünk párját?
2014. nov. 12. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Mondhatni úgy is funkciónál bár nem ez lenne az elsődleges feladata!

De próbálkozz! Sok sikert!

2014. nov. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Elvileg nem, gyakorlatilag igen.
2014. nov. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. A sok hülye ugyan kiírja, hogy szeretne ismerkedni, de a legtöbbjük csak unatkozik, így hiába írsz nekik te kisregényeket, egy idő után eltűnnek.
2014. nov. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megtaláltam itt életem párját ^^

Szóval nelehetetlen :)

2014. nov. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen*
2014. nov. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hm,eleg rossz tapasztalatom van,szerintem itt mindket nemből meg a csúnyabbak is tökeletest keresnek,nagy igenyekkel!

Jóparan itt próbalnak meg olyan szintü tarsat talalni,aki az utcan,akarhol átnezne az illetôn!

Ha vkinek normál értékrendje van és nem modellt keres akkor talalhat!

2014. nov. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az összes társkeresős, ismerkedős kérdést leblokkolnám a 'csába. ez az oldal nem erre való, csak a sok retardált annyira kétségbe van esve, hogy ha meglátja a szex szót leírva, akkor késztetést érez, hogy itt próbáljon felszedni valakit.
2014. nov. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es szamits a lepontozasra,most rengeteg Retardált lelkbe tapostál ba+
2014. nov. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ja mondhatni :D

elég sokan keresnek párt többé kevésbé össze is jön :)

pl a barátnőm az itteni válaszaim alapján talált szimpatikusnak (még ha sokan utálnak is :D) és rám írt ismerkedési szándékkal :) de előtte is ismerkedtem itt és barátkoztam, nagyon sok kedves rendes lány van itt...szóval itt is lehet párt találni...és nem tudom nekem volt e csak ilyen, de a buta pláza p1csák valahogy elkerültek mert csak rendes kedves lányokkal leveleztem...

2014. nov. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én mindig azt mondom, hogy életünk párja a saját kezünk.


Az mindig ott van ha szükségünk van rá. Segít ha kell, támogat, elfogad olyannak amilyen vagy, nem szájal, nem csal meg senkivel se. Támogatja a poligámiát, sőt van egy ikertesvére is, akire nem haragszik meg ha éppen ő fáradt hozzá és az ikertestvére szolgálatait vesszük igénybe.


Kell ennél több? :D

2014. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!