Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki facen népszerű, az a való...

Aki facen népszerű, az a való életben is?

Figyelt kérdés
gondolok arra h a képein rengeteg lájk van, a postjain is sok stb
2014. nov. 12. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.
2014. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, sok felületes "barátsága" van... ez kb. annyit jelent, hogy mindenki ismeri látásból, köszöngetnek neki.
2014. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet sokan ,,ismerik" de attól lehet egy csicska s csak neten ,,nagymenő"
2014. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Pl. Én csak azokat jelölöm vissza, akiket kedvelek és többször beszélek velük. Így van 360 ismerősöm fb-on, de a való életben sokkal több. Így egy postomra vagy képemre kb. átlagban 70-80 like-ot kapok, ami kevés, mert csak ők láthatják a dolgaimat. 3-4 havonta törlöm, azokat az ismerőseimet, akikkel csak párszor találkoztam és ritkán beszélek velük, ilyen időközönként úgy 300 ismerősömet törlöm. Volt olyan is, hogy már 1000 fölé ment a számuk, de levittem 200-ra.
2014. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Egy lány kirak egy cicanacis pucsítós képet és a 3000 ismerőséből 1000 már lájkolja is. Ezekből ismer kb. 10-et. Na szerinted mennyire népszerű a való életben?

A facebook és a számok nem mérvadóak.

2014. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.


Egy csendes,nem helyes fiúnak nem fogja 50 lany lajkolni a dolgait.

2014. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen is meg nem is :D

most ismerek egy csajt, a "fészbúúkon" kb van 300 like a képein... tökre csinos meg szép (beállított képek, retusa stb) és a neten veri magát meg haronlók, kis plázaribi - , de az életben meg csak egy szürke senki... szóba nem mer állni senkivel, csendes...


pl itt vagyok én F, a neten szinte senki vagyok :D 300 ismerős és a össz-visz 30-35 like :D

- de a való világban sokkal több ismerősöm, barátom van és egy kib4szott zorall gyerek vagyok ;) , mivel nem a neten élem az életem :D

2014. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, a Facebook a valóság maga.


A Gyakorikerdesek.hu-n pedig minden második kommentelőnek 20 centi fölötti borkija van, a többieknek 14 alatti.


Higgy el mindent, amit a neten olvasol. Csak védekezz az sztb-k és a gyerek ellen.

2014. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!