Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nagyon jó pasiknak milyen...

A nagyon jó pasiknak milyen megjelenésű nő tetszik leginkább?

Figyelt kérdés
Nyilván általánosságban kérdezem. A megjelenés alatt a stílusra gondolok, az öltözködés érdekel és hogy mennyire legyen természetes (haj,smink,plasztika).

2014. nov. 12. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
a jómegjelenésű pasik egyesületének a képviselőjeént modnom hogy azokat a lányokat szeressük akik természetesen lesz0pnak
2014. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az általad szelektált "nagyon jó pasiknak" minden ujjukra jut tíz nő, a vöröstől kezdve a szőkéig, a magastól az alacsonyig, a pallérozatlantól a sokdiplomásig az összes nő, így egy "nagyon jó pasinak" nincs konkrét elvárása, mert a legváltozatosabbakat is kipróbálhatja. De ne aggódj, te is bejössz neki egy menetre.
2014. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért kell azt gondolni, hogy egy nagyon jó pasi csak dugni akar, de komoly kapcsolatot nem. Vannak olyan jó pasik is, akiknek vannak érzéseik és ugyan úgy szerelembe esnek és feleséget is szeretnének meg gyerekeket. Ismerek is ilyet, több éve együtt van egy lánnyal és sosem csalta meg, pedig még huszonéves és bárkit megkaphatna. De ő szeretne fiatal apuka lenni és egy igazi társat maga mellé. Szerintem rajta kívül még sok ilyen van, nem tudom a jó külsőhöz miért kell felszínességet párosítani!
2014. nov. 12. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!