Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik az, hogy egy jó...

Létezik az, hogy egy jó megjelenésű srác valamiért egy lánynak sem tetszik?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka? Főleg, ha még jómódú is. Valamiért képtelen elérni, hogy egy lány érdeklődését felkeltse.

Minden hülyeség eszembe jutott már - igen rólam van szó. Már ott tartok, hogy tudományosan próbálom megmagyarázni. Teszem azt nem árasztom magamból a vonzalmat ébresztő illatokat, innentől kezdve lehet sok pénzem, lehetek sportos, próbálhatok kedves lenni, nem vezet sehova?


2014. jan. 20. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is magaddal kell jobb "barátságban" lenned. Tehát azt kell érezned, hogy oda vannak érted a lányok. Ezt legkönnyebben stílus váltással érheted el, pl. egy új frizura, ami persze neked! tetszik. Szóval az a lényeg, hogy hidd el magadról, hogy jó vagy a lányoknál
2014. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet h 1 kicsit bunkó vagy,(nem sértésből) vagy van valami rosz kisugárzásod mint pl. az önbizalomhiány.És normális lányokat ismersz akiknél nem a külső és a pénz számít hanem a jellem.
2014. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egynek azért biztos tetszel. :)

Amúgy én is a stílus váltást tanácsolom.

2014. jan. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van egy srác, aki elég kedves volt velem mostanában, jó megjelenésű is. Szimpi volt, és akár lehetett volna valami belőle, viszont nagyon erőszakosan akart egyről a kettőre lépni. Elkérte pl. a számom, nem adtam meg neki, erre ő megadta a sajátját, mert valószínüleg nem vette a lapot. Jólnevelt voltam, elvettem a fecnit. nem ígértem, hogy keresni is fogom, nem hívtam. Elég nehéz a melóhelyemen nekem üzenetet hagyni, de valahogy kiokoskodta, hagyott üzenetet, hogy biztos elvesztettem, megadja újra az elérhetőségét. Összegezve a rámenősségével elijesztett, de nagyon, pedig itt még szó sem volt róla konkrétan, hogy akarna valamit is. És ha kicsit türelmesebb lett volna, lehet megadom a számom. Itt a hiba az volt, hogy amikor én nem adtam meg a számom, ő adta meg nekem a sajátját. Innentől kezdve veszett fejsze nyele volt. Nem lehet, hogy Te is egy kicsit türelmetlen vagy?
2014. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!