Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Nagyon tetszik...

Mit csináljak? Nagyon tetszik egy srác

Figyelt kérdés
Reggelente mindig együtt utazok a buszon egy sráccal ,aki nagyon tetszik ,de szinte nem is merek ránézni ,mert félek ,hogy valamit beszól ,mindig igyekszen úgy nézni ,hogy ne vegye észre. Nagyon gátlásos vagyok ,pláne ha fiúkról van szó. Nem tudom mit kellene csinálnom soha nem voltam még ilyen helyzetben ,de nagyon tetszik a srác.

2014. nov. 13. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
jelöld be facebook-on
2014. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik buszon ?:D
2014. nov. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig nézz néha mellé. És ha azt látod, hogy néz téged sokat, akkor egyszer csináld úgy hogy egymás szemébe néztek (szemezésnek hívják) , ha elrántja a fejét előbb, mint te, akkor a következő szemezéskor mosolyogj rá. Ki fogod csinálni. :D Ha nem jössz be neki, tehát nem néz, akkor pedig szard le, bár ha neked elég az ,hogy csak átmenjen rajtad egykétszer, akkor nyomulj rá, a fiúknak általában mindegy, csak luk legyen, meg ne legyen ronda.
2014. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szemezz vele, mosolyogj rá.
2015. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!