Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt mire véljem? (Többi lent)

Ezt mire véljem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval beszélek a lányal Facen elég régóta és csak én kezdeményezek beszélgetést és kérdőre is vontam hogy miért van az hogy csak én kezdeményezek ? és ő erre azt ìrja:"Maradjon is csak ìgy" szerintetek ezt mire véljem ? kiváncsi vagyok a véleményetekre

#lány #véleményetekre #kezdeményezek
2014. nov. 14. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Abban a (tév)hitben él, hogy mindig csak a férfinak kell kezdeményezni, ő meg játssza a hercegnőt.
2014. nov. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ahham értem nem mondom elég idegesitő :D
2014. nov. 14. 09:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írnék többet neki... eléggé pi**a viselkedés. Normális csajok nem így viselkednek, ha neked ez kell akkor így jártál.
2014. nov. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Háát pedig nagyon szép csaj
2014. nov. 14. 14:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Szép =/= jó lenne párnak is. Gyakran a legszebbek azok, akik a legrosszabb választások párválasztás terén.
2014. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hiába szép, ha egyszer ilyen a viselkedése!
2014. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudod hogy miért nem ír.? Mert sz*rik rád.Én vajon miért nem írok vissza a tökfejeknek...?14L De az is lehet hogy játsza a hercegnőt,akkor viszont jól szájbarugdosnám.Attól hogy kinyílik előtte a Tesco-s ajtó attól még nem hercegnő...
2014. nov. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ha teljes mértékben szarna rám akkor nem is ìrna vissza nem ? " Attól hogy kinyílik előtte a Tesco-s ajtó attól még nem hercegnő" ezen majd be haltam XDD
2014. nov. 14. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!