Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt most mire véljem?

Zsebvirág kérdése:

Ezt most mire véljem?

Figyelt kérdés
Ma megismerkedtem itt egy közeli lánnyal, megkért, hogy jelöljem be Facebookon, majd mikor megtettem, se szó se beszéd, letiltott. Ennyire hogy lehet vki szemét, azt megértem, hogy nem ír vissza ha nem tetszem, de hogy le is tiltson...

2014. okt. 5. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
hülye p..csa, le se szrd ezek után
2014. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég nagy qurva!

Beszari alakok az ilyenek. Pórbatiporják az ember becsületét.

Szemétségből írd ki a felhasználó nevét. Hadd tudjuk melyik p***ával kell vigyázni.

2014. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem egy szép lány. :D

És, hogy még a nem túl szép lányok kedvesek. XD

Ebből látszik... Ezt nézzétek meg lányok. :D

#2-es voltam!

2014. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nah jah, mondták már nekem, hogy adjak le az igényekből, mikor bejelöltem láttam rajta, hogy vmi nem stimmel, de jó, gondoltam magamban, nem leszek előítéletes és tessék...


Ezt én is tényleg ajánlom megtekintésre minden olyan embernek akik szerint az önbizalom hiányos fiúk azért nem találnak maguknak párt, mert nagyok az igényeik...

2014. okt. 5. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Lol, az ilyenek nem nagyon válogathatnak.
2014. okt. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!